Waffle Collection – Redberry Pastry Waffle [Recenze]

Po řadě Alpha Origins si pro nás česká firma TI Juice připravila další spolupráci s americkými výrobci a na trh přináší novou čtveřici shake & vape příchutí Waffle Collection. Jak již název napovídá, jedná se o příchutě, jejichž základem jsou vafle, a ty jsou následně doplněny nějakým topingem. Postupně se podíváme na všechny čtyři a dnes začneme Redberry Pastry Waffle.


Popis výrobce je následující: Podle mnohých nejlepší kombinace čerstvé vafle s pořádnou vrstvou šlehačky a čerstvými jahodami.

Než začneme, připomeneme si klasické:  Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Prim v této příchuti hraje kombinace smetanové šlehačky a jahod. Úplně bych netvrdil, že se jedná o čerstvé jahody, ale rozhodně nejsou umělé. Kombinace těchto dvou chutí mi věrně připomíná jahodový dezert, respektive poctivou smetanovou zmrzlinu/smetanový krém plný jahod.
Vafle, která je schovaná pod šlehačkou, je schovaná i v této příchuti. Není moc výrazná, i když se, především při výdechu, snaží dostat ke slovu. Její chuť je někde na pomezí opečené, ale měkké vafle a jemného zmrzlinového kornoutu (s ohledem na výše popsanou kombinaci). Možná, že s delším ležením tato chuť více vystoupí.

Chuť není přeslazená, nemá žádné umělé pachutě a rozhodně není přeplácaná. Byť jsem vyznavač spíše custardů a vanilkových a jiných buchet, rád občas sáhnu po nějaké kombinaci dezertu s ovocem a Redberry Pastry Waffle určitě rád zařadím mezi těch pár ovocných dezertů, a to i přes to, že jahody mi přestaly před nějakou dobou v tanku chutnat.

Redberry Pastry Waffle dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce i mého nechte výsledný mix zaležet 5-7 dní.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Waffle Collection do recenze!