Ls Project – Ronin [Recenze]

Ls Project ve spolupráci se známou Galactickou vydali tento vanilkový dezertní tabák s custardem a dnes se na něj koukneme v ochutnávce.

Chuť tabáku doprovázená lahodným vanilkovým pudinkem a madagaskarskou vanilkou, vše odborně vyvážené, tekutina, která vás nikdy neomrzí !

Klasická vsuvka na začátek: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

Zhruba po týdnu odležení jsem se vrhnul na ochutnávku a musím říct, není to vůbec špatný.

Už při potahu cítíte, kdo je tu pánem, a to je samozřejmě tradiční vanilkový custard – pěkně krémový a výrazný, zároveň ale není přeslazený. V závěsu pak nastupuje decentní lehká vanilka, pravděpodobně madagaskarská, tipuji dle „sušenkových“ tónu, a osobně lehce cítím skořici. Moderní tvůrci tomu mnohdy říkají graham cracker, a částečně to může lehce mást.

A co tabák? Dle nahořklého, škrábavého pocitu v ústech po potahu tam nejspíš je, ale bohužel nedokážu říci jaký. Rozhodně se jedná o zemitý tabák, ale zkrátka se vedle custardu a vanilky se tolik neprosadí. Ovšem zanechává příjemný nahořklý pocit v ústech po odeznění custardu, rozhodně bude suššího charakteru. Ochutnávka probíhá zhruba po týdnu, po měsíci má tabák predispozice k tomu vyvinout se.

Při výdechu nosem mi nabíhá lehká máslovitost a hořkosladký pocit se ještě více umocňuje.

Srovnání se nabízí třeba s Ripe Vapes VTC Bold, ten nemá tak výrazný a dobrý custard, ale syntetický tabák je trochu aromatičtější a není tak moc suchý. Kdyby ve VTC nebyly mandle, tak jsou to docela podobné kousky. Nutno dodat, že test probíhal na ByKA V9, která má tendence srážet krémovost a sladkost u podobně laděných směsí, což je pro mě značka ideál.

Celkově liquid hodnotím kladně, ale určitě to není adept na druhou koupi vzhledem k ceně, a zkrátka dobrých custardových tabákovek je docela dost. A tenhle kousek nebude zkrátka „výrazně“ vyčnívat, leč je velmi příjemný i na all day vape.

Ls Project Ronin dostanete v 60ml lahvičce která obsahuje 20 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Doporučená doba odležení, kterou uvádí výrobce, je 5/7 dní.