Waffle Collection – Choconut Pastry Waffle [Recenze]

Máme zde druhý kousek z nové vaflové kolekce Waffle Collection, kterou na český trh přináší TI Juice. Tentokrát se koukneme na vafli s čokoládou a oříšky.
Začátkem recenze bych rovnou chtěl popřát Ivy a Tomášovi z TI Juice vše nejlepší k narozeninám, které oba slaví!

Popis výrobce je následující: Sladké vafle zalité plnotučnou horkou čokoládou s kousky ořechů a šlehačkou.

Než začneme, připomeneme si klasické:  Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Stejně jako u Redberry Waffle, i zde hraje prim chuť topingu, který se v tomto případě skládá z kombinace čokolády a lískových oříšků. Chuť mi tak připomíná lískooříškovou čokoládu s pořádnou porcí oříšků, která je rozpuštěná na vafli. Nejsem vyznavačem čokolád a narazit na dobrou čokoládovou příchuť/liquid je celkem těžké, ale zde se jedná rozhodně o tu lepší čokoládu, která není ani hořká, ani nakyslá či chemická, jak tomu u mnohých bývá.

Chuť vafle je zde bohužel opět spíše upozaděna, ale nechybí. Chuti dodává dezertový (až skoro piškotový) nádech a celkově ji člověk začne vnímat až po několika potazích. Každopádně díky ní není příchuť jen o čokoládě a oříšcích.

Choconut Waffle je dle mého více sladká příchuť než je Redberry Waffle, s ohledem na čokoládu je to ale celkem pochopitelné a může to být jen můj pocit. A jak už jsme u TI Juice celkem zvyklí, nenachází se ani zde žádné nepříjemné pachutě.
Byl bych ale radši, kdyby byla vafle výraznější a doplněna čokoládou, než naopak.

Choconut Pastry Waffle dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce i mého nechte výsledný mix zaležet 5-7 dní.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Waffle Collection do recenze! Dnes navíc můžete v jejich eshopu nakoupit aromata 1+1 zdarma.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!