Vape for a Dream Vol. 3 [Akce]

Od posledního živého Vape for a Dream už uběhly, ač je to možná k nevíře, více než 3 roky. Do pořádání dalších ročníků vstoupila pandemie a další nepříznivé situace, ale i v tom mezidobí jsme se sešli alespoň virtuálně u Stream for a Dream. A teď konečně nastal ten čas se opět potkat naživo. Dámy a pánové, Vape for a Dream Vol. 3 se blíží!

Kdy a kde

Letošní ročník Vape for a Dream se bude konat v sobotu 22. dubna od 15 hodin v prostorách Klubu Blanice v pražských Kunraticích v areálu kolejí.
Lokalita je dobře dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak autem. Klub se nachází mezi stanicemi metra C Chodov a Opatov, nejbližší autobusová zastávka je pak zastávka Volha.
Ti, kteří pak pojedou autem ocení, že v okolí je celkem pohodlné parkování.
V rámci ubytování je pak v okolí kromě klasických možností hotelů a Airbnb možnost velmi příjemného a cenově dostupného ubytování na koleji Volha, která se nachází v dochozí vzdálenosti od místa konání akce. Více informací k ubytování na koleji Volha najdete zde.

Myšlenka akce

Stejně jako předchozí ročníky, i Vol. 3 má konkrétní myšlenku. Ale ještě než se k ní dostaneme, dovolím si (pro ty, kteří akci neznají) krátké shrnutí toho, co vlastně Vape for a Dream je.

Vape for a Dream je projekt, který v roce 2018 odstartovala v Ostravě Nikol Juráňová. Jedná o vaperský sraz, ale s vyšším záměrem. A tím záměrem je pomoci dobré věci. Takže ve zkratce, Vape for a Dream je akce, na které se potkají vapeři, pobaví se a rovnou při tom přispějí na dobrou věc. V uplynulých letech to byly spolky zabývající se podporou dětí s poruchami autistického spektra, konkrétně spolky For Help – Autismus a Světlo autismu. Během těchto akcí se podařilo vybrat přes 200 tisíc korun, během streamů v době covidu pak dalších více než 100 tisíc korun.

Letošním Vape for a Dream jsme se však rozhodli podpořit něco, s čím se pravděpodobně mohli osobně setkat mnozí z vás a co je i v dnešní době celkem tabu. Tím tématem jsou deprese a psychické poruchy a duševní zdraví obecně, jelikož se jedná o téma, které je nám (ať už vlastními zkušenostmi) nějakým způsobem blízké, o téma, které by dle nás zasloužilo větší pozornosti, ale zároveň pro nás má ještě jednu osobní rovinu.

Kdo se účastnil předchozích dvou akcí, nebo se pohybuje ve vapingu už delší dobu, pravděpodobně bude znát jméno Matěj Rychlý. Mates byl nejen náš kamarád a kolega, ale podílel se i na organizaci a byl účasten předchozím dvěma srazům Vape for a Dream. Před dvěma lety nás ale nečekaně opustil a proto jsme se i symbolicky rozhodli tento ročník akce věnovat jemu a osvětě toho, s čím se i on sám potýkal.

Na Vol.3 tak podpoříme konkrétně spolek, respektive svépomocnou skupinu Klub otevřeného srdce, která se věnuje pomoci lidem s duševními onemocněními a jejich prevenci. Více o Klubu otevřeného srdce se můžete dozvědět zde.

Na co se můžete těšit?

Těšit se můžete nejen na setkání s dalšími vapery, ale i se známými osobnostmi vapingové scény jako jsou Karotka, Adam Pastyřík, Opičák Štěpán, Lukáš z LAvape, Stif a další!
Kromě pokecu a dobré zábavy se můžete těšit na klasickou tombolu, soutěže a v neposlední řadě i aukce zajímavých vapingových kousků. Veškerý výdělek z akce bude věnován spolku.

A už teď můžeme prozradit, že získat budete moci třeba stabwoodový mod či drip tipy od Zmods.

Těšit se můžete i na ochutnávky aromat od Adam’s Vape, VINC a dalších.

Takže uvolněte si program a 22.4. doražte do Klubu Blanice. Budeme se těšit na vaši účast!

Facebookovou událost najdete zde.