VAPE for DREAM [Akce]

Jak jsme slibovali, rádi bychom vás zde informovali i o akcích, které se v naší české vape komunitě budou konat. A o této bychom vás velmi rádi informovali: VAPE for DREAM.

 

VAPE for DREAM je akce, za kterou stojí Nikol Juráňová (aka Ďáblova Milenka) a nebude se jednat o běžný vaperský sraz, na jaké jste zvyklí. Bude se totiž jednat o benefiční akci, která se bude konat 29. září od 17:00 v Ostravě v klubu Chlív.

Veškerý výtěžek z VAPE for DREAM bude věnován spolku For Help – Autismus z.s. pro děti s PAS ( porucha autistického spektra ).

Vstup na akci bude zdarma, těšit se můžete na bohatý program který bude zahrnovat dražby, soutěže, hudbu, samozřejmě pokec s dalšími vapery a osobnostmi české vape scény a mnoho dalšího.

Podporu na akci již přislíbili například Czech Vape, Cranium Mods, Monkey Liquid, Vaporism.cz, Myeliquid.store a další.

Celou akci můžete kromě své návštěvy podpořit darováním svého nepoužívaného vybavení do dražby, jejíž výtěžek půjde na výše zmiňované účely.

Rozhodně bude na co se těšit a my už můžeme prozradit, že se velmi brzy můžete těšit na rozhovor právě s Nikol Juráňovou, která za celou akcí stojí a dává jí dohromady.

Odkaz na akci zde.