TI Juice – Dice No. 21 [Recenze]

Dnes se podíváme na třetí a poslední kousek z nové řady tabákových aromat od TI Juice. Ten se od předchozích dvou kousků celkem liší a nabízí z mého pohledu i trochu nostalgie.

Dle popisu výrobce se jedná o silný tmavý tabák s nádechem jemného koření obohacený o jemné kouřové aroma.

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.Navíc nejsem odborník na tabáková aromata, tudíž se může můj názor rozcházet s názory ostatních.

Při prvním otevření a očichání lahvičky s Dice No. 21 jsem se trochu lekl, a to právě kouřového nádechu. Bál jsem se, že se bude jednat o takový ten popelníkový tabák. Ale po ochutnání se konalo překvapení. Chuť totiž není tak popelníková, jak jsem se obával.

Začněme ale tabákem, ten je silnější než u předchozích dvou kousků silnější, ale ne natolik, abych ho nemohl ani já vapovat. Prvních pár potahů možná budete mít dojem, že se jedná o popelníkový tabák, ale po chvíli se vám v chuti začne nabízet zajímavá kombinace koření, která je ve finále dokreslena právě tím kouřovým nádechem.

Hned od začátku mi kombinace něco silně připomínala a chvíli jsem tápal co. Nakonec jsem k tomu došel: celá kombinace chuti mi připomíná klasickou dřevěnou dýmku, kterou jsem kdysi dostal od svého dědečka, naplněnou kvalitním, aromatizovaným tabákem. Takže Dice No. 21 ve mně vzbudila i trochu nostalgie.

Celkově je chuť výraznější a hutnější a rozhodně nebude pro všechny, spíše pro ty, kteří si opravdu v tabákových aromatech libují.

Za mě se však jedná o jednoznačného favorita z celé řady Lucky Dice.

Dice No. 21 dostanete v 60ml lahvičce, která obsahuje 10 ml aroma, které je potřebné dolít bází a boosterem. Výrobce doporučuje použít bázi 50/50, jelikož se jedná o aroma určené pro použití na MTL, a po namíchání stačí nechat liquid odležet 2 dny.

Testovacími atomizéry byly Digiflavor Etna MTL RDA s braidem od Matese Rychlého a Dvarw MTL RTA s MTL Superfine Fused Claptony od Immortela.

O celou sadu nových tabákových aromat Lucky Dice si nyní můžete zasoutěžit přímo na facebookové stránce TI Juice!