TI Juice – Dice No. 13 [Recenze]

V dnešní recenzi se podíváme na druhý kousek z nové trojice tabákových Shake & Vape aromat od českého výrobce TI Juice. A jelikož postupujeme vzestupně, tak přichází na řadu Dice NO. 13. Pro někoho možná číslo nešťastné, ale v tomto případě se o smolnou třináctku nejedná. Pojďme tedy na to.

Dle popisu výrobce se jedná o jemný mix tabáků v popředí s tabákem burley a lehkými tóny, dodávajícími této příchuti celistvost a jemnou chuť.

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.Navíc nejsem odborník na tabáková aromata, tudíž se může můj názor rozcházet s názory ostatních.

Pokud čekáte, že se vzrůstajícím číslem se bude stupňovat síla tabákové chuti, u nových TI Juice tomu tak není. Každá chuť je jiná a celkem svá.

Dice NO. 13 je opravdu celkem jemný tabákový mix. Opět nechybí typická, avšak jemná, hořkost tabáku. Dřevitá chuť je pouze decentní a kyselost téměř minimální. Na rozdíl od NO. 7, kde jsem marně hledal chuť vanilky, jsou u NO. 13 uváděné medové tóny rozeznatelné. Celý mix nejen zlehčují, ale zároveň mu dodávají celkem příjemný sladký ocásek.

Celkově je chuť jemná a celkem lehká, příjemně nasládlá bez jiných nádechů, které by někomu mohly být otravné. Zároveň je chuť/vůně tabáku celkem věrná a je na rozhraní někde mezi tabákem k balení cigaret a tabákem do dýmky. Ale byť se jedná o burley tabák, není chuť silná, ale opravdu příjemně lehká.

Myslím, že NO. 13 ty, kteří byli silnými kuřáky, tolik nenadchne, ale rozhodně by mohl potěšit i ty, kteří tabákovým příchutím neholdují.

Dice No. 13 dostanete v 60ml lahvičce, která obsahuje 10 ml aroma, které je potřebné dolít bází a boosterem. Výrobce doporučuje použít bázi 50/50, jelikož se jedná o aroma určené pro použití na MTL, a po namíchání stačí nechat liquid odležet 2 dny.

Testovacími atomizéry byly Digiflavor Etna MTL RDA s braidem od Matese Rychlého a Dvarw MTL RTA s MTL Superfine Fused Claptony od Immortela.

O celou sadu nových tabákových aromat Lucky Dice si nyní můžete zasoutěžit přímo na facebookové stránce TI Juice!