MACCHIATO BREW by AL CARLO [RECENZE]

MACCHIATO BREW by AL CARLO..

Z posledních dvou kombinací s ovocem jsem byl docela rozčarovaný… no, popravdě spíše zklamaný. Tak jsem pro dnešek sáhl po kávě ?

Al Carlo jsou produkty kanadské společnosti, které jsou k dostání ve 120ml lahvičkách, s obsahem 15 ml aromatu. Na první pohled se to zdá málo, ale po zalití bází je koncentrace 12,5 %, což mi přijde jako rozumná hodnota?
Já jsem samozřejmě tento postup dodržel. Akorát jsem použil svou oblíbenou bázi 50/50 a naboostroval na 1.6 mg/ml nikotinu..
I když je psáno, že není potřeba nechat zrát, tak jsem je stejně nechal dva týdny ležet v temnu ?

Oficiální popis:
Lahodné a krémové Macchiato s příjemným tabáčkem je to pravé pro milovníky kávy a rozhodně je ideální kombinací pro celodenní vapování..

Voní výrazně po sladké, slabé kávě s karamelem, vanilkou a kokosem. Barva není nijak tmavá, jak by se dalo od kávy čekat. Je jen lehce nažloutlá..

Pokud máte závislost na Macchiatu, tak tímto aromatem svou závislost asi určitě neukojíte. To říkám rovnou. Je cítit spíše kávová chuť neurčitého druhu ?
Jedná se o jemnou, slabší kávu, která je značně sladká. Možná mi připomíná přeslazené Latte s troškou kokosu. Každopádně ta sladkost se sem hodí více, než do ovocných Al Carlo aromat..
Tabák aby jeden hledal. Opět nás výrobce tahá za nos a místo pořádného tabáku použil nějaké koření, kterého má asi plnou vanu, protože ho cpe do všech receptur ?

Kdybych to měl shrnout, tak Macchiato Brew je zatím asi nejchutnější. Tím nechci říci, že je to nějaká topovka, ale furt lepší, než to předešlé ovoce..

Že mě tak asi 7,5/10..

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!