LESNÍ RAMPOUCH by CoolniSE [RECENZE]

LESNÍ RAMPOUCH by CoolniSE..

Lesní ovoce je dnes vcelku běžná kombinace chutí. Většinou si jsou aromata velmi podobná, nebo se liší jen málo..
Dnes se podíváme na dalšího zástupce této „běžné“ chuti ?

Tato řada CoolniSE je celá o ovoci a o ledu. 60ml lahvička obsahuje 15 ml aromatu, které je nutné dolít vlastní bází, případně doplnit o nikotinový booster..
Doporučení, jakou bázi použít, jsem nedostal, tak jsem si to namíchal do báze 70/30 ve prospěch VG a naboostroval na 1.7 mg ?
To je asi tak vše k základnímu infu..

Oficiální popis:
Pečlivě vybrané kousky toho nejlepšího lesního ovoce vytvarované do ledového rampouchu. Borůvky, jahody, ostružiny a další ovocné pochoutky jsou výrazným ovocným mixem podpořeným příjemně osvěžující chladivostí..

Vůně je sice trošku tuctová, ale dá se uznat, že vcelku příjemná. Nejvíce jsou cítit asi maliny a jahody..
Liquid je zcela bezbarvý a ani build příliš nešpiní ?

Po přečtení popisu by jeden čekal, že se chuť bude točit kolem borůvky, jahody a ostružiny. Ale ne..
Z liquidu nejvíce vystupuje chuť malin. Ostatní ovocné složky už jen sekundují v pozadí. Vlastně jsou cítit trošku borůvky a na podkresu jahody. Dohromady je to příjemná ovocná chuť, nicméně to není nic až tak úžasného ?
Co se ledovosti týče, tak bych řekl, že je na stejné úrovni jako u citrónového chlaďoura. Prostě ledu až za roh. Ale menší změna tu je. Mám dojem, že v té hromadě rampouchů je cítit i kapka mentolu?

Celkově je Lesní Rampouch velice svěží a nepříliš sladký liquid. Je spíše nakyslejší. Ale jeho ledovost je opět enormní, což by měl případný kupující vzít na vědomí ?

Za mě 7/10..
Chutná mi o trošku více než Chlaďour..