CITRÓNOVÝ CHLAĎOUR by CoolniSE [RECENZE]

CITRÓNOVÝ CHLAĎOUR by CoolniSE..

Nedávno jsem se od obchodního zástupce jedné firmy dostal k této řadě SnV aromat ?
Dle jeho slov by to měla být ryze letní ovocná a chladivá jízda..
Tak uvidíme, no ?

Tato řada CoolniSE, je celá o ovoci a o ledu. 60ml lahvička obsahuje 15 ml aromatu, které je nutné dolít vlastní bází, případně doplnit o nikotinový booster..
Doporučení, jakou bázi použít, jsem nedostal, tak jsem si to namíchal do báze 70/30 ve prospěch VG a naboostroval na 1.7 mg ?
To je asi tak vše k základnímu infu..

Popis výrobce:
S legendárním Chlaďourem si to rozdají jen ti nejodvážnější. Čeká vás kyselý úvod v podobě zralého citrónu, čerstvé lístky svěží máty a na závěr nespoutaná chladivá vlna. Maximální osvěžení s každým nádechem..

Vůně je příjemně kyselá po citrónech, ale působí na mě lehce bonbónově..
Barva je úplně čirá..

Poprvé jsem ochutnal hned druhý den po namíchání. A první dojem?… no prostě strašný. Strašný ve smyslu té chladivosti, která mě opravdu až rozkašlala. Přiznám se, že je to poprvé, co jsem nechal celý den lahvičku otevřenou, aby se cooláda trošku odvětrala ?
Další den už to bylo o trošku lepší, ale stále velice chladivé a ta máta ten pocit ještě více umocňuje. Nicméně mám stále pocit, že vapuji citrónový bonbón, než opravdový citrón. Sice to není nic hrozného, ale čekal bych kvalitnější citrónové aroma..

Abych pravdu řekl, tak na občasné nakapání do kapáku mi to vyhovuje. Ale že bych Chlaďoura nalil do tanku a vyrazil na celý den do práce, tak to určitě ne. Mám rád citróny i rampouchy, ale ta chuť je prostě průměrná..

Za mě 6,5/10..

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!