IJOY Saber 100 Kit [Novinka]

IJOY je velmi profláklá značka, která se u nás proslavila velmi oblíbeným atomizérem typu RDTA, a to IJOY Limitless RDTA, dále COMBO RDTA, RDTA boxem, kdy jako mezi prvními spojili atomizér a tank s modem ve stylu Billet boxů. Dále tu byli mezi prvními, kteří udělali regulovaný squonk mod, IJOY CAPO 100W. Dnes se ale podíváme na jejich starter kit IJOY Saber 100 Kit.

Saber je jednobaterkový 20700 trubkový mod, který po vzoru Nunchaku od Uwellu je i regulovaný chipem. Dále je v kitu s novým Diamond subohm tankem, který už po vzoru spousty jiných tanků přichází s Mesh žhavicími hlavami (jedna je přímo našroubovaná v atomizéru již z výroby).
Pokud ale někdo se rozhodne, že mu Diamond atomizér nevyhovuje, může bez problému vyměnit za jakýkoliv 25mm atomizér, aniž by mu cokoliv přečnívalo přes samotný mod.

 

Jak ale bývá poslední dobou trendem, tak ani zde není TC mód (minimálně se o něm výrobce na oficiálních stránkách nezmiňuje), ale na druhou stranu, který začátečník, snažící se pouze přestat kouřit, to TC využije?

 

Dále se výrobce zmiňuje o jakémsi Unique Custom User Mode, ale dále to tam nijak nerozepisuje, jestli se jedná a obyčejné nastavení křivky žhavení, nebo o možnost pohrát si se samotným firmwarem přímo v módu nebo pomocí počítače.

Když se to vezme kolem a kolem, IJOY rozhodně nezaostává za ostatními čínskými budget výrobci, i kdyby šlo pouze absenci TC anebo možnost použít 20700 baterky, kdy jedna je v balení, což je obrovské plus. Pro začátečníka je to ideální kit do začátku, kdy stačí jen vybrat vhodný liquid a vlastně máte vystaráno.