CUSH MAN od Nasty Juice[Recenze]

Tak tento týden návrat k Nasty Juice. A jako první na řadě bude Cush Man. Popisy na webech českých prodejců jsou poměrně odvážné. „Cush Man je nejlepší e-liquid s příchutí manga. Autentická chuť s příjemnou vůní, k dokonalosti tohoto liquidu je přidána špetka mentolu. Nenechte si ujít!“
 
Já mango miluji. Ale také mě už mnohokrát zklamalo.?
 
Jedná se o 60ml neprůhlednou lahvičku, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. Lahvička je opatřena kapátkem a dětskou pojistkou. To kapátko je opruz. Málokdy se mi povede naplnit tank, abych neměla liquidem opatlané vše kolem. ?
Samotná lahvička je ještě umístěna v nádherném plechovém obalu válcovitého tvaru. Jj, obal prodává a tento se jim skutečně povedl?
 
Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG. Zkušebním atíkem je tradičně Vapor Giant V5S se spirálkami od Stifa Ni80. No a vyzkoušíme i na MTL ve Skyline.
 
Barva je zcela čirá. A dle vůně se zdá, že toto mango se vydařilo, naprosto autentické.
 
Samotná chuť při vapování je opravdu skvělá. Od začátku až do konce cítíte hezky šťavnaté a sladké mango. Dokonce i hodně dlouho po výdechu vám samotná příchuť zůstává na jazyku. Žádná velká dřevnatost, jen lehce, jak se na pravé mango sluší a patří.?
 
Po celodenním vapování pouze přemýšlím, zda by to nechtělo o malinko méně doslazení. Ale on má každý hranici příjemné sladkosti posazenou někde jinde. A obecně Malajsijské liquidy si svoji slávu vydobyly právě na intenzivnosti.
 
Mentolu, doprovázejícího mango, bude pro řadu našinců asi o dost více, než jak je v popisu udávaná „špetka“. Ale ač je mentol opět dosti intenzivní, tak vůbec nedegraduje samotnou chuť manga a naopak ji velice vystřeluje do popředí a zintenzivňuje ji. Krásně provázané. Tu sladěnost ovocné složky s chladivým efektem prostě Malajci umí.?
 
A chuť byla skvělá jak na DL, tak na MTL. Prostě za mě hodně dobré. Autentické, akorát intenzivní, sice lehce přeslazené, ale krásně vše provázané. Za mne mnohem lepší jak FAT BOY z řady hranatých Nasty Juice, což byla kombinace manga a citrusů. Cush Man doporučuji vyzkoušet. ?
 
Ale ač mým chuťovým pohárkům dělá tento liquid hodně dobře, tak přeci jen si jednu výtku neodpustím. Spirálkám se kroutí konce nožiček, jak jsou hodně napalovány. Prostě daň za intenzitu a sladkost. Dva tanky a musím vypálit. Ještě že mám manžela.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9,0/10