GREEN APE od Nasty Juice[Recenze]

„Zažijte dobrotu z této jemné, přesto výrazné a chutné jablečné příchutě. Správné množství sladkosti a malý náznak kyselosti, k dokonalosti tohoto liquidu je přidána špetka mentolu. Zakousněte si jablko s Nasty Juice“ – toť popis prodejců.?
 
I v toto případě se jedná o liquid v 60ml neprůhledné lahvičce, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. Lahvička je opatřena kapátkem a dětskou pojistkou. No a jelikož se jedná o jablečnou příchuť, tak plechová krabička je vyrobena v zelené barvě.
 
Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG. Zkušebních atíků dnes bylo poněkud více, níže pochopíte proč: Vapor Giant V5S se spirálkami od Stifa Ni80, Vapor Giant se spirálkami od Braidmana, Aromamizér Supreme RDTA V2 a Skyline pro vyzkoušení na MTL.
 
Barva je opět čirá, vůně hodně intenzivní po kyselém zeleném jablku. ?
 
Tak tento liquid mě hodně potrápil. Po prvních potazích mi brutálně nechutnal. Sice se jednalo o jasné zelené jablko, ale něco mi v chuti hodně vadilo. Přirovnala bych to k tomu, kdybych jablka přes zimu skladovala ve špatně větraném sklepě a pak na jaře bych našla taková ta jablka se zkrabatělou slupkou, částečně zcukernatělou dužninou a značně zapáchající zatuchlinou.
 
Proto jsem zkoušela více atíků, ale všude byl prvotní dojem stejný. Nakonec to ale chtělo jen poladit watty. U některého námotu hodně přidat, u některého zase hodně ubrat oproti mému normálu a pak už to bylo docela fajn.?
 
A nyní již k popisu samotné chuti. Skutečné zelené jablko, to kyselé. Celá příchuť je dosti doslazená, což je v tomto případě spíše na škodu. Na jazyku jako tradičně u Nasty zůstává příjemně sladký pocit (spolu s chadivostí), ale přeci jen ta sladkost k zeleným jablkům mi moc nesedí. Ale budiž, každý má jiné preference.
 
Chladivost na Nasty opět poměrně výrazná. Mé plechové hubě to nevadí, ale někomu by množství mentolu mohlo překážet.
 
A budu se opakovat, ale opět jednotlivé složky jsou dobře provázané a nechemické. Ale ten začátek si budu hodně dlouho pamatovat, skutečně jsem chtěla zpočátku celý liquid vylít. Takto jsem dlouho s liquidem nebojovala, proto i poměrně nízké hodnocení
.
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7,0/10
Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!