TI Juice – Mango Cooler Punch [Recenze]

A máme tu recenzi na poslední kousek z limitované letní edice chladivých aromat od českého výrobce TI Juice. Tentokrát se bude jednat o Mango Cooler Punch. Mango už jsme od TI Juice mohli ochutnat v Killer Melon z klasické řady, kde doplňuje meloun, zde se však jedná o mango v naprosto jiném podání.

Dle popisu výrobce se jedná o „ Lahodný mix manga a bobulového ovoce v kombinaci s tajným sladkým ovocem, tvořící lehce vychlazený koktejl vhodný na all day vape„. A my se podíváme na to, jak chutná.

Než začneme, připomeneme si klasické:  Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Jak jsem již napsal v úvodu, jedná se zde o mango v úplně jiném podání, než je tomu u Killer Melon nebo u manga jiných výrobců, které jsem ochutnal. Mango zde tvoří rovnou základ, ale opět se nejdná o chuť, která je někde na pomezí bonbonů a nápoje, trochu obdobná, jako je třeba Fanta s mangem. Co se mi líbí, je fakt, že i přestože se nejedná o chuť čerstvého manga, je v chuti přítomna i typická příjemná dřevitost tohoto ovoce.

Mango je pak následně doplněno bobulovitým ovocem, které v chuti velmi připomíná malinovku. Celý mix je pak dotažen cooladou. Ta se zde však, obdobně jako u Tropical Berry Punch, trochu tluče s lehce výraznější sladkostí a celý mix mi tak opět vyhovoval spíše na nižších výkonech. I zde tak budu uvažovat o lehkém doředění.

Ve výsledku je ale Mango Cooler Punch příjemnou volbou na horké letní dny, které právě prožíváme. Prostě takové léto v atomizéru.

Mango Cooler Punch dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem. Dle doporučení výrobce stačí nechat výsledný mix zaležet jeden den. Tuto limitovanou edici můžete sehnat přímo na jejich eshopu.

My děkujeme TI Juice za zaslání této limitované řady do recenze a těšíme se na další kousky.