AEON Journey Classic – Omnomnom [Recenze]

Máme zde další recenzi na aroma z řady Journey Classic od chorvatského výrobce AEON. Tentokrát se jedná o zajímavou kombinaci custardu, oříšků a cereálií. Pojďme rovnou na to.

Popis na webu LAvape je následující: „Omnomnom je plně ochucený custard (pudink), který obsahuje několik tajných přísad.

Než začneme, tak jedna klasická vsuvka: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 

S touhle recenzí jsem si dlouho lámal hlavu a pořádně jsem nevěděl, kde začít.

Základem je hutná krémová chuť, kterou bych zcela nepřirovnal ke custardu, tedy, jedná se o custard, ale není tak prominentní, jako u jiných kousků, a není v něm moc cítit vanilka.

Do této chuti jsou pak zasazeny cereálie, které jsou dle mého na pomezí cornflaků a ovesných cereálií. To celé je pak zakončeno chutí oříšků.

Chuť oříšků dává celé chuti zajímavý nádech, který občas přechází až skoro v kávovou chuť.

Až před samotným psaním recenze jsem si uvědomil, že mi Omnomnom připomíná něco, co jsem již kdysi dávno měl. Po hloubání a hledání jsem přišel co: UP od FlavourArt. V jejich případě se jednalo o kávu s krémem a cereáliemi. V případě Omnomnom ale není káva nikde uváděna, a tak se může jednat jen o můj dojem. Každopádně mi chuť přijde velmi podobná.

Celkově je Omnomnom hutná a poměrně sladká příchuť, která je rozhodně zajímavá a dobrá, ale nedokážu si ji zcela představit, alespoň pro sebe, jako chuť na celodenní vaping. Spíše jako takovou chuťovku, které si člověk dá pár ml, protože se s ní snadno přesytí.

Stejně jako další kousky od AEONu se však jedná o kvalitní aroma bez náznaku umělé pachuti.

AEON Journey Classic Omnomnom dostanete ve 120ml lahvičce, která obsahuje 24 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Doporučená doba odležení, kterou uvádí výrobce i na lahvičce je 30 dní.

Za zaslání AEON Journey Classic Omnomnom děkujeme prodejci LAvape.cz, kde jej můžete zakoupit.