Stif’s Unicorns – Unicorn Crunch [Recenze]

V dnešní recenzi se podíváme na druhý kousek z aromat od známého spirálkáře Stifa, tentokrát se jedná o Unicorn Crunch.

Popis zní následovně: Křupavé cereálie s lahodným mlékem a štědrou dávkou lesních plodu to vše lehce posypané hnědým cukrem a malými marshmallownky.

Než se pustíme do samotné recenze, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 

Hned v první je v chuti cítit lehce jahodová chuť marshmallow, která tvoří příjemný, ne příliš sladký základ. Celkem příjemný atribut, který chuť marshmallow má, je to, že chuti dodává lehkou krémovost, za což palec nahoru.

Při dalších potazích se v chuti začíná projevovat chuť cereálií s ovocem.

Chuťově mi cereálie připomínají müsli s ovocem, které bych však spíše než k lesnímu ovoci přirovnal k chuti sušeného tropického ovoce. Možná ale to lesní ovoce je ta lehce jahodová chuť, která je cítit v základu s marshmallow.

S dalšími potahy už chuť marshmallow, která je vždy cítit při prvních pár potazích, ustupuje a do popředí se dostává chuť právě cereálií s ovocem, které si však stále drží lehkou krémovost.

Celkově není Unicorn Crunch nijak přeslazený a je vhodný na celodenní vaping, někomu však díky cereáliím může přijít lehce nahořklý.

Stif mi to určitě promine, ale Unicorn Crunch mě tolik nenadchl. Tím neříkám, že je to špatná chuť, to vůbec. Jen to není můj preferovaný „profil“. Rozhodně si však, stejně jako každá příchuť, najde svoje příznivce.

Stif’s Unicorn Crunch dostanete v 60ml lahvičce, která obsahuje 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Doporučená doba odležení, kterou uvádí výrobce i na lahvičce je 20 dní, já doporučuji o něco déle.

Za zaslání Stif’s Unicorn Crunch do recenze děkujeme přímo Stifovi. Jeho facebookovou stránku naleznete ZDE.