Imperia: Shark Attack – Pink Shark [Recenze]

Kombinace jahody, černého rybízu a malinového džemu. V ústech zůstává příjemná ovocná chuť – toť popis výrobce této žhavé novinky. Jedná se o klasický shake & vape, kdy v 60ml lahvičce je 10ml aromatu a výrobce doporučuje dolít 40ml boosteru či báze.

Namícháno na 2,5mg nikotinu, 70VG/30PG, zkoušeno na Vapor Giant V5S a klonu Skyline, vždy se spirálkami od Stifa.

Podle názvu jsem očekávala, že se bude jednat o podobnou chuť jako v případě hotových liquidů Pinky či Red Baron z řady Emporio. Je to trochu podobné, ale opravdu jen trochu.

Po přičichnutí k lahvičce se potvrzuje, že se bude jednat o svěží ovocný liquid.

Samotné aroma je krásně růžové, ne nadarmo se jmenuje PINK. 

Hned po prvních potazích jsem si tuto příchuť skutečně zamilovala. Dominantní je jahodová složka spolu s malinou, která je nádherně cítit a není vůbec chemická. A v podkresu, pokud se trochu více soustředím, tak rozpoznávám i avizovaný černý rybíz.

Celý tento ovocný liquid pak vyznívá jako hodně svěží limonáda. Ta chuť mi tak zachutnala, že jsem asi sugescí dokázala domyslet i ty bublinky, které v restauraci z klasické malinovky unikají. V tomto případě ale nejsou vůbec ostré či jinak rušivé.

Všechny složky se nádherně doplňují. Prostě je to skvělý svěží liquid ideální na horké letní dny, jako stvořený pro nás, mlsné holky 

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9/10 (dala bych i trochu více, ale nechávám si rezervu, kdyby se objevila nějaká skutečná bomba)