HUSTLE GRAPE by The Fuu[Recenze]

Štiplavá chuť sladkých hroznů spolu s limetkou na to jde ve stylu amerických limonád a vaše chuťové pohárky vezme útokem – tak takto popisuje Hustle Grape přímo výrobce. Uvidíme, prozatím jsem nenarazila na žádné hroznové víno, které by mi chutnalo.
 
Tento liquid patřící do řady Fuug Life se prodává tradičně v silách nikotinu 0 – 3 – 6 mg. Poměr VG/PG činí 60/40.
 
Zkušebním atomizérem budou Vapor Giant V5S a Vapor Giant Go 4 na tovární hlavy. Vůně je taková kyselá, hodně limetková. Barva pak světlounce nažloutlá, spirálky by dnes nemusely tak trpět.
 
No, tak to mi kurevsky chutná. Prozatím pokaždé, když se mi do rukou dostalo hrozno, tak jsem cítila dosti intenzivní nepřirozenou pachuť. Něco, co mi dost vadilo. I zde se na pozadí ta pachuť hrozna vyskytuje. Ale není to nijak hrozné a světe div se, ani rušivé.?
 
Nicméně kombinace se sladko-kyselou limetkou tomu dává úplně jinou úroveň. Přiznám se, že citronové příchutě mám ráda. A to jak buchtové, tak ovocné. Zde se limetka krásně s hroznem provázala, dokonce bych řekla, že zejména na výdechu je i mnohem výraznější.?
 
Celá tato kombinace je i hodně svěží. A skutečně hodně do limonádova. Už jen ty bublinky chybí. Příjemné pohlazení po mém mlsném jazýčku.?
 
Škoda, že jsem tento liquid nevyzkoušela o dva měsíce dříve v těch velkých vedrech. To by musela být bomba. Přesto i nyní doporučuji vyzkoušet. Hodnotím hodně vysoko.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9,5/10
Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!