Element E-Liquid – Strawberry Whip [Recenze]

V dnešní recenzi se podíváme na druhý kousek značky Element, kterou na český trh přináší výrobce TI Juice. Jedná se o kousek, u kterého jsem měl asi nejen já největší očekávání. Tak pojďme na to.

Popis výrobce zní následovně: Koláčové jahody s krémovou vanilkou. Zesílili jsme sladkost této dekadentní směsi jahod! Svůdné bobule a smetana vytvářejí neodolatelnou chuť.

Než začneme, připomeneme si klasické:  Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Jak jsem psal již v úvodu, k tomuto kousku jsem měl asi největší očekávání, zvláště i proto, že v momentě, kdy TI Juice oznámili příchod této značky, koukal jsem po příchuti jahod s krémem.

Než jsem začal ve Strawberry Whip poznávat nějakou chuť, trvalo to pár potahů a ani po pár potazích jsem nebyl schopen zcela určit, jaká příchuť je. Když jsem se k chuti konečně dostal, první co bylo cítit, byly jahody. Nečekejte ale nálož čerstvých jahod, jedná se spíše o jemnější chuť jahod, jako z koláče a spíše jahodové marmelády, než celých jahod, ale je přítomna lehká a celkem příjemná kyselost.

Po dalších pár potazích začíná jahody doplňovat jistá krémová chuť, která jahody ještě víc zjemní. Ona krémovost mi však nepřipomíná ani smetanu (u které by mi nevadila její lehká nakyslost), ale ani v ní necítím uváděnou vanilku. Nechybí zde však sladkost.

Celkově chuť není nijak umělá, ale na můj vkus je chuť Strawberry Whip až moc jemná, trochu neurčitá, spíše dost jednoduchá. V chuti se mi úplně nedařilo rozeznat jednotlivé složky, ale ani jsem nebyl schopen jasně říct že mám v tanku jahody s krémem. Tím neříkám, že je Strawberry Whip špatná příchuť, ale nenadchla mě, chybělo mi v ní nějaké WOW. Třeba by pomohla vyšší koncentrace, ale pracoval jsem s příchutí jak ji výrobce zamýšlel, tedy v dané koncentraci a po udávaném odležení. Za mě tedy s ohledem na zbytek řady trochu zklamání.

Strawberry Whip dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem (doporučené poměry PG/VG najdete na lahvičce). Dle doporučení výrobce nechte výsledný mix zaležet 5-7 dní, dá se však hned po namíchání.

Děkujeme TI Juice za zaslání řady Element do recenze!