Chocolate Vanilla Cake[RECENZE]

Druhým recenzovaným aromatem od CREAMY CAKE je příchuť Chocolate Vanilla Cream, kdy dovozce praví: „jedná se o neodolatelnou chuť lahodného čokoládového dortu s vanilkovým krémem, která vám nedovolí přestat, dokud nebude lahvička zcela prázdná.“
 
Namícháno na přesně doporučených 13% koncentrace do báze 70/30, s dobou zrání 6 dnů (doporučováno minimálně 5 dnů zrání). Naboostrováno na 2,5 mg nikotinu.
 
Barva aromatu je tentokrát světle hnědá, vůni bych pak identifikovala jako čokoládovo-punčovou. Důležitější je ale chuť při vapování, tak uvidíme.
 
Těsto je použito stejné jako u předchozí recenzované příchutě. Je to jen jakýsi lehký základ aromatu, takové to nadýchané piškotové těsto. A navíc ještě trochu zjemnělé nějakým smetanovým či vanilkovým krémem. ?
 
Hlavní složkou je zde čokoláda. Dovolím si tvrdit, že se jedná o tmavou čokoládu, možná až lehce hořkou. Ale tato dominance čokolády je u mě spíše mínusem. Nějak mi to úplně neladí k sobě.?
 
Možná je důvodem mého lehkého roztrpčení fakt, že na pozadí pociťuji ještě složku, která není výrobcem vůbec uváděna, a to kávovou příchuť. Žádné jemné cappuccino, ale hutné černé espresso. Není sice nijak intenzivní, ale mě se nějak vkrádá na jazyk.
 
Z hlediska sladkosti je to vyladěné tak akorát. Možná na čokoládovou dezertovku až málo.?
 
Nechutná to úplně špatně, není to, jak se říká, na vylití do záchodu. Ale našla jsem mnohem více mínusů než plusů, což jsem popsala již výše. Takže za mě průměr. Nic víc, nic míň. Máte rádi tmavou čokoládu? Běžte do něj. Čekáte skutečný čokoládový dort s nějakou polevou a s množstvím krému na promazání? Pak budete zklamáni. ?
 
A abych nezapomněla, zkušebním atomizérem je dnes pouze Vapor Giant V5S s nichromovými spirálkami od Stiffa (DL).
 
Aroma CHOCOLATE VANILLA CAKE od Creamy Cake poskytl do recenze eshop www.cigareta-shop.cz , kde toto aroma můžete zakoupit za 139,- Kč.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 5/10