Dovpo Topside Squonk Mod [Novinka]

Člověk by si řekl, že na squonku kromě vzhledu není moc co inovovat. Ale přece se brzy objeví jeden kousek, který inovaci přinese. A to takovou, která velmi usnadní používání squonku, respektive jeho doplňování. Bude se jednat o Topside Squonk mod od výrobce Dovpo ve spolupráci s vapingovou personou Brianem Herbem z The Vapor Chronicles (TVC)

A v čem bude ta inovace? Bude se jednat o usnadnění plnění sqounkovací lahvičky. Tu je nyní u většiny squonků doplnit po jejím vyjmutí nebo skrze 510 konektor. Topside ale bude možné plnit skrze víčko na vrchu modu. K tomu se váže i umístění lahvičky. Ta nebude umístěna pod 510 konektorem, ale vedle něj, a pod konektorem bude umístěna baterie. Plnění tak bude nejen jednodušší, ale zároveň i čistší a rychlejší. Lahvička bude mít objem 10 ml a v balení dostane zákazník rovnou dvě.

Bude se jednat o regulovaný mod a vzhledově by někomu mohl mod připomínat Double Barrel od Squid Industries. Výkon modu bude 90 Wattů a poháněný by měl být baterií typu 21700.  Chybět nebude ani možnost použití teplotních režimů. Mod bude disponovat i microUSB portem pro nabíjení a upgrade firmwaru.

První cenovky se zatím objevují kolem 65 dolarů (cca 1400 korun), ale s uvolněním do prodeje se může cena změnit. Každopádně půjde o velmi zajímavý počin, který by ke squonkingu mohl nalákat další zájemce.