Dinner Lady – Blackberry Crumble [Recenze]

Popis výrobce – krásně sladká chuť ostružinového džemu, který při výdechu skvěle doplňují výraznější těstové tóny s drobenkou. Ostružinové příchutě není vůbec jednoduché správně namíchat. U Dinner Lady to však zvládli na jedničku.

Jedná se o klasický liquid o objemu 10 ml. Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG a v silách 0 – 3 – 6 mg nikotinu.

Vůně – ovocná buchta, přesněji nedokáži identifikovat.

Na tuto příchuť jsem se těšila, zas něco trochu jiného z té záplavy dezertovek, ostružinový džem se moc nevyskytuje.

Ostružiny nejsou úplně jednoznačně identifikovatelné, spíše mi to přijde jako nějaký mix ostružin, černého rybízu apod. Ale to je asi tím džemem. A připadají mi trošku chemické. Nicméně ta chemie je hodně potlačena sladkou buchtou. Ale nejsou úplně špatné. Akorát sladké a zároveň lehounce trpké, ostatně jak ostružina má být.

Buchtová část, jak už je u Dinner Lady tradicí, je poměrně lehká, jemná. Je cítit až při výdechu. Nicméně je dosti ostružinou upozaděna.

Ze všech recenzovaných liquidů od Dinner Lady mi tento chutná nejméně. Není nikterak špatný, ale u této společnosti jsem si již zvykla na vyšší standard. Nicméně je to zajímavý liquid, který stojí za vyzkoušení.

A zajímal by mě i názor ostatních uživatelů, zda ten chemický ocásek u ostružiny byl jen nějaká vrtošivost u mé chuti, či zda se tam skutečně vyskytuje.

Zakoupeno na www.bomba-cig.cz za příjemných 99 Kč.

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 6/10

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!