Doggystyle 2k18 (klon) [Recenze]

Stylové MTL RTA, které sluší snad každému módu. Takto jednoduše by se dal tento atomizér popsat. Na recenzi jsem se těšil, protože už mi dlouho v rukách neleželo něco tak ikonického, jako právě Doggy.

Design? Za mě dobrý. Líbivý a jednoduchý, matné sklo zaujímající většinu plochy atomizéru. Vzhled, který lichotí každému módu a já osobně se těším, až jej nasadím na Monose, který mám právě ve výrobě. K vrchnímu plnění se dostaneme jednoduše zvednutím topcapu. Je ale extrémně důležité zavřít přívod vzduchu i liquidu, jinak vám všechen doplněný liquid skončí všude, jen ne v tanku.

Balení je jednoduché, jak bychom od klonu čekali. Šroubováček, pár náhradních šroubků, O kroužky a tím to končí. To celé je v plastové krabičce se samolepkou s logem. Žádná hitparáda, ale na druhou stranu nic důležitého nechybí. Všechno pro běžnou údržbu jsem v pytlíčku našel.

Osazení atomizéru mi nějaké ty bolesti hlavy způsobilo. Šroubky jsou vyrobeny tak nešťastně, že jakýkoliv jiný, než plochý drát pod ně uchytíte jen velmi těžko. Cokoliv jiného se při pokusu šroubek dotáhnout zpod něho jednoduše vymane a žije si svým životem. Osobně mě to ale tolik netrápí, protože do tohoto atomizéru se podle mého vkusu ani nic jiného nehodí. 0,3mm nerez na 8 otoček a 2,5mm trnu pro denní MTL naprosto postačí. S vatou bylo potřeba si vyhrát tak, aby se mi nezasekávala do závitu, aby sála, aby neucpala otvory pro juice flow… Je tam jednoduše několik kritérií, které je potřeba splnit, aby Doggy fungoval.

Dílenské zpracování klonu bohužel pokulhává i v jiných oblastech. Tu špatně vyrobený závit, tu ne stoprocentně sedící sklo, tu moc velký/malý O kroužek. Stálo mě hodně úsilí se s atomizérem sžít. Nakonec se mi to ale povedlo a Doggy mě za to odměnil. Silný hit, výrazná (ikdyž nijak prokreslená) chuť, jen osazování a doplňování chce trochu cviku.

Celkově atomizér hodnotím dobře. Možná si teď říkáte, že to je přeci za tři. A přesně tak to myslím. Po delší době používání mu začínám odpouštět ty problémy, které mi dělal a postupem času třeba hodnocení změním. Závěrem bych chtěl poděkovat obchodu E-Liquid.eu za poskytnutí tohoto kousku do recenze.