XOMO EXO-Armor 300W TC Mod [Novinka]

Máte rádi StargÅte? Ironmana? Líbí se vám blikající Čínský lunapark? A umíte si představit jak to může vypadat, když to všechno dáte dohromady?


XOMO EXO-Armor 300W TC Mod

 

Také se vám občas stane, že uvidíte něco co vám hned přitáhne oči, zkřiví pusu do rohlíku a hned vzápětí se ten rohlík začne otáčet? Možná jsem divný, ale mně se to stává. A u tohohle modu dokonce cyklicky. Jen málo co mi dokáže připravit tak ambivalentní stavy jako tento počin od Guangdong XOMO Technology Co.,Ltd.
Firma XOMO říká On year, on mod. A celkem se toho drží. Jejich mody jsou něco jako Multipla od Fiata nebo CW4 od Citroena. Buď jste jimi uneseni a nebo je nemůžete ani vidět. Nic mezi tím. Což o to, tohle nikdy nebyla špatná strategie a funguje dobře. Ostatně to bylo znát už u GT Laser 150W. U Exo- armor to nejspíš bude fungovat také. Ale. V případě modů od firmy XOMO se asi nějaké ale objevit musí jinak by to nebylo ono.

V tuhle chvíli už některé z vás napadlo, že píši recenzi. Ne, nepíši. Pro recenzi bych musel mít výrobek nějakou dobu v ruce a to se mi u EXO-Armor asi hned tak nepovede. Ne že bych o to nestál. Ale dost dobře si neumím představit, kdo si jej koupí. Dát za něj běžnou cenu regulovaného modu, tak jej asi pořídím (a hned jej obleču do mědi a mosazi 😀 ), ale 200$? Opravdu? (Cena v ČR se očekává okolo 3600 Kč)

Ano, mám rád StargÅte a EXO-Armor lze do té podoby personalizovat. ANo, mám rád Ironmana a EXO-Armor lze do té podoby personalizovat, ale kdo z lidí, pro které není problém vytáhnout z peněženky 300 doláčů a není vyložený geek do toho půjde? V první chvíli to totiž vypadá, že XOMO začalo cílit na mladší ročníky a pak uvidíte tu cenovku a opět nastává ona výše zmíněná ambivalence. Ale co, už se staly divnější věci. Vznítil se starosta Varšavy, pršeli sledi, etc, etc.

A co že to, kromě velice zajímavého obalu, XOMO v EXO-Armor nabízí? Vlastně nic až tak extra při srtovnání s mody v podobné cenové třídě. Ano, je osazen jedním z nejlepších chipů, Yihi, ano vytáhne z 18650 článků až 300W, ano asi má výborný power management, ale to jiné mody s chipem Yihi také. A nejsou tak kontroverzní. Takže zbývá asi jen ten plně grafický HD TFT displej na němž si můžete zobrazit jakou chcete tapetu, kromě těch deseti předdefinovaných a že si můžete hrát s kovovou zbrojí, do které mod můžete a nemusíte obléknout. Kdyby jich alespoň bylo víc na výběr. Ale s tím nejspíš ještě přijdou a pokud ne XOMO sami, tak určitě někdo z druhovýrobců. Ale je toho opravdu tolik za tu cenu?

Takže jak? Sám nevím. Kdykoli se na fotky a videa tohoto modu podívám, tak jej hned chci a hned zase mi letí hlavou co je to vůbec za shit. U mě prostě nenastává ono absolutní vyhrazení. Ano, líbí se mi. Ano, vůbec se mi nelíbí. Ano, jsem svým způsobem geek. Ano, nemám problém tu cenu zaplatit. Ano, mám rád StargÅte. Ano mám rád Ironmana. A Ne! Nevím, jestli si jej vůbec chci pořídit. Zapeklitá situace. 😉

 

Tak ještě nějaké to video. A jestli mohu poprosit, pokud si jej někdo opravdu pořídíte, dejte mi vědět. Hrozně rád bych jej chvilku podržel v ruce. Třeba pak konečně budu vědět jestli si jej pořídit a být jím unesen, nebo jej jednou pro vždy prohlásit za shit. 😉

 

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!