Wotofo Vaporous RDA [Recenze]

Wotofo je známo svými velmi kvalitními budget zařízeními, ale i některými zajímavějšími kousky, jako Stentorian Ram Box, Stentorian AT-7 Box Mod, Stentorian Basilisk Box Mod, Troll RDA, Atty Cubed RDA a třeba i Nudge RDA. Na co se ale dnes podíváme, je z jiného soudku a svým způsobem i rarita. A to konkrétně na Vaporous RDA.

Jde o čsitě dual coil RDA, které se množstvím vzduchu může řadit pomalu mezi CCH atomizéry, i když třeba oproti Goon RDA nebo Anarchist RDA toho vzduchu zase tolik nemá.

Něco k samotnému atomizéru. Boční ofuky, 24 mm v průměru. Hybridní Goon/2-post základna. Squonk pin. Tohle všechno už jsme na minimálně několika atomizérech viděli. Co ale dělá z tohohle atomizéru velkou zajímavost pro milovníky bouřkových mraků, je velmi široký driptip, který jde díky 810 driptip redukci přeměnit na klasický atomizér, na který se vejde de facto jakýkoliv 810 Goon style driptip (driptip bez jakéhokoliv o-kroužku).

Bohužel tu ale nemám jak změřit rozměry tohohle driptipu, ale můžu říct, že i přes svou velikost není rozhodně nepohodlný, a množství vzduchu, které jím může projít, je neuvěřitelné.

Ale je tu jedno větší mínus celého atomizéru, a to je základna. I když se do ní vejdou větší buildy, není tu žádný způsob, jak použít oba druhy základny v dvouspirálkovém provozu. Kdyby se tam někdo snažil dostat 4 spirálky, možná by to fungovalo, ale bohužel tu nemám dost drátů na to, to v tuhle chvíli vyzkoušet.

Dále bych akorát trochu rozšířil samotné ofuky, jelikož by se pak dal využít potenciál tak velkého driptipu, ale to už je takový osobní postřeh.

Když to vezmu kolem a kolem, samotný atomizér není vůbec špatný. Chuť s párem fused claptonů, které byly v balení, nepodává špatně ani naplno otevřený, možnost vyhrát si s buildem tu také je. Není tu to zlacení celého atomizéru, které je tak moderní cpát do každého druhého atomizéru (toto je dost subjektivní postřeh, někomu je to třeba jedno). Za mě můžu jen doporučit.

Zároveň bych tímto chtěl poděkovat Lukáši Mrkvičkovi, aka Vapetalk s Karotkou, za poskytnutí atomizéru do recenze. Odkaz na jeho YouTube kanál najdete níže.

Vapetalk s Karotkou: https://www.youtube.com/user/czechcloudchasing

High End Vapetalk s Karotkou: https://www.youtube.com/channel/UCV093_QbM2mWx6cTaRtaF1g

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!