Wotofo Recurve Squonk Mod [Novinka]

Po úspěšném uvedení Recurve RDA, který si mezi squonkery s oblibou v BF RDA našel své příznivce, se Wotofo pustilo i do squonk modu, který nese stejně jako samotný atomizér ve svém názvu ono Recurve. Jedná se o mechanický squonk mod s ochranami a pár specialitami, o kterých si povíme dále. Mod je výsledkem spolupráce s YouTuberem Mike Vapes.

Nejdřív se pojďme podíváme na samotný design modu. Jak vidíte z přiloženého obrázku, mod bude dostupný celkem v 5 barvách: gunmetalu, modré, červené, bílé a černé. Co se týče tvaru modu, samo Wotofo o něm mimo jiné tvrdí následující: „Křivky se objevují všude v životě, zejména v krásných věcech. Jsou to linie krásy, linie dynamiky.“ Stejně jako u Recurve RDA, i mod jako takový je velmi zajímavým a netradičním designovým kouskem, působí poměrně ergonomicky do rukou. Samozřejmě, jako u každého podobného řešení, můžete bohužel narazit na to, že konkrétně vám jednoduše nesedne do ruky. Pro squonkovací lahvičku byl jako materiál zvolen silikon a její objem je 8 ml.

Na obrázku výše si můžete všimnout jedné speciality, která nebývá u mechanických modů standardem, a to je nabíjecí port. „Chytrá elektronika“ v Recurve Squonk Mod tak mimo ochran proti podbití baterie, obrácení polarity, zkratu a přehřátí, nabízí možnost dobíjet baterie přímo v modu. U mechaniky je zajímavá také funkce 10s Auto cutoff, která vám zajistí bezpečnost při nechtěném stlačení tlačítka. Co se týče výkonu, při plném nabití baterie je mod schopen dodat až neregulovaných 80 W při povoleném odporu 0,08 – 3 ohm.

U baterií jako takových se ještě na chvíli zastavíme. S pomocí přiložených adaptérů či zcela bez nich nabízí mod použití jak klasických 18650, tak 20650, 20700 a 21700.

Wotofo Recurve squonk mod vypadá jako velmi podařený kousek. Přímo Wotofo ho na svém webu prodává za $ 49.99, za podobnou či přiměřenou cenu by se mohlo jednat o velmi slušný mod v poměru cena/výkon, díky bezpečnostním ochranám ideální pro squonkovací začátečníky.