Wismec Reuleaux Tinker [Novinka]

Na internet se začínají dostávat obrázky nového modu od Wismecu a zároveň i první informace o něm. Jmenovat se bude Reuleaux Tinker a z toho, co je zatím vidět nepůjde zrovna o velkého krasavce.

Tentokrát ve výčtu nezačneme funkcemi, ale vzhledem. A ten se Wismecu opět nepovedl. Po jejich Active modu jsme doufali, že už nic horšího nepřijde, ale bohužel přišlo. Nevíme, zda Wismec přestal spolupracovat s designerem jménem JayBo, který se postaral například o vzhled předešlých RX modů, ale inspirovat se ve vzhledu bot není zrovna šťastný nápad. A inspirace v botách Air Jordan bohužel nevyšla (boty nehodnotím, hodnotím jen velmi nepovedený vzhled modu). Mod totiž, jak na produktových renderech od výrobce, tak na prvních fotkách, vypadá jako hračka. A ten dojem je ještě silnější než u mnoha modů od Smoku.

K dispozici by měly být tři barevné varianty, bílá, modrá a červená, které ještě navíc budou doplněny červeným sklem na tanku, v případě modré verze půjde o sklo modré.

A teď aspoň něco k tomu, jak mod poběží a co nabídne. Bude se jednat o tříbaterkový mod poháněný bateriemi typu 18650, který nabídne výkon až 300 Wattů. Co se týče režimů, kromě klasického power režimu bude disponovat i teplotními režimy pro klasickou trojici Nerez-Nikl-Titan a samozřejmě nebude chybět ani TCR. Chybí však zmínka o bypass režimu. Přední strana bude osazena barevným displejem, chybět nebude ani nabíjení přes USB  (2 A).

 

V kitu bude mod dodávaný s novým sub-ohm tankem jménem Column, který bude poháněn hlavou s jednou spirálkou o odporu 0,15 Ohmu. Jeho průměr bude 25 mm a kapacita by měla být 6,5 ml při použití s bubble sklem. Rozměr tanku přináší i jedno zklamání. Z fotografií je už nyní jasné, že na mod bez přesahu bohužel neposadíte tank s větším průměrem, než je právě 25 mm. A to i kvůli schodu nad tlačítkem.

Jestli je tohle směr, kterým se chce Wismec (a i další výrobci) vydat, tak bude brzy těžké sehnat decentně a elegantně vypadající mody. Myslím, že cílení na mladé je více než evidentní. Vážně je tohle budoucnost vapingu?