Wismec LUXOTIC MF Box – Kočkopes mezi mody [Novinka]


Wismec relativně nedávno odstartoval novou produktovou řadu s názvem Luxotic. Prvním kouskem byl squonk Luxotic BF Mod, následoval Luxotic NC, nástupce populárních Noisy Cricket. Nyní do této rodinky přibyl další kousek, který bude takovým kočkopsem mezi mody, Luxotic MF Box.

O co půjde? Luxotic MF Box bude verzatilní/variabilní a multifunkční mod. Variabilitu zajistí speciálně řešená deska Avatar, která bude mít dvě strany. Jedna strana nabídne přímý výstup, druhá pak nastavitelný výstup s ovládáním voltů a displejem. Jak již bylo zmíněno, jedná se o jednu dvoustrannou desku a uživatelům bude stačit pouze otevřít mod a zvolit si stranu podle toho, co jim vyhovuje. V případě přímého výstupu bude o stavu baterií informovat dioda, v případě druhém pak bude informace na obrazovce.

Dalším podstatným prvkem variability bude možnost využívat mod buď jako klasický mod na dvě baterie, nebo jako squonk mod. Vyměnitelná bude i vrchní část s 510 konektorem. Fakticky se tak bude jednat o modulární mod, který si poskládáte podle svých preferencí.
Vnější tělo bude tvořeno pravděpodobně hliníkovou slitinou (výrobce zatím nespecifikoval) s vybrušovaným zdobením ve dvou barevných variantách: stříbrné a černé. Mod bude možné pohánět bateriemi typu 21700 i 18650. Jediné, co je však s ohledem na desku odpustitelné, je absence nabíjení baterií přímo v modu.

Luxotic MF Box bude dodávaný s RDA Guillotine V2, který už je nyní dodávaný s Luxotic NC modem. Ten se u této novinky dočkal jen dvou vizuálních změn: nové černé varianty a vybrušovaného vzoru odpovídajícímu zdobení na modu.

Nový Luxotic MF Box tak bude skvělou variantou pro ty, co si chtějí užít výhod klasického modu, rychlosti mechaniky a squonkování, ale nebudou si chtít kupovat více zařízení a nosit je s sebou.