Wismec Active – odolný i s muzikou [Novinka]

Nedávno Wismec představil modulární mod Luxotic MF Box a už se na internet dostávají obrázky dalšího kousku z jejich dílny. Ten bude tentokrát z jedné části konkurentem odolným modům jako je třeba GeekVape Aegis, z druhé části přinese něco, co ještě žádný výrobce nepřinesl. Pojďme se tedy podívat na to, co se zatím dá zjistit, byť ještě nebyl samotný mod oficiálně představen, resp. nefiguruje na stránkách výrobce.

Jak již bylo řečeno, mod Wismec Active bude především odolným modem. Jeho tělo bude nejen voděodolné, ale i nárazuvzdorné. Mod bude vybaven vestavěnou baterií o kapacitě 2100 mAh a nebude tedy tak vysoké riziko, že se voda dostane k baterii, například přes špatně zavřená dvířka. Co se týče funkčnosti, maximální výkon dosáhne na 80 W, chybět nebudou ani teplotní režimy či režim Bypass.

Nyní ale k té části, která ho zcela odliší od ostatních. Už jsme se setkali s mody, které mohou sloužit jako MP3 přehrávač, ať už to byl Joyetech Ocular, nebo ještě nepředstavená novinka od Smoantu. Wismec se ale rozhodl pro něco trochu jiného, a to zabudovaný reproduktor. Telefon spárujete s modem pomocí Bluetooth a následně budete moci mod používat jako přenosný bezdrátový repráček. Přehrávání pak navíc nebudete muset ovládat přes telefon, ale pomocí dedikovaných tlačítek přímo na modu, což se může hodit například u vody.

Mod bude dodáván ve třech barevných variantách a v sadě se objeví s atomizérem Amor NS Plus o průměru 27 mm. Na zadní straně pak bude možné k modu chytit karabinu či jiné poutko.

Bohužel se trochu obávám, že mod si najde zalíbení především mezi mladšími (rozumějte nezletilými), kteří se jednak rádi ukazují s elektronickou cigaretou, a kteří rádi pouští svojí muziku všude, kam jdou. Avšak mod si díky svojí odolnosti jistě najde příznivce i mezi ostatními. Teď už nezbývá než čekat na vydání modu, cenovku a to, jaký mod reálně bude. Třeba překvapí.

Níže se můžete podívat na první video s modem Wismec Active.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!