VOOPOO Drag 2 & Drag Mini [Novinka]

Voopoo Drag stále patří mezi nejprodávanější mody na našem trhu. Nyní výrobce přichází s jeho novou verzí a zároveň s verzí Mini. A co přinesou?

Ani jeden z kousků není potřeba zdlouhavě představovat, proto se podíváme spíše na to, co přinesou oproti původnímu modelu.

Drag 2

Drag 2 bude v podstatě jen vzhledovým updatem původní verze. Samozřejmostí je napájení dvěma bateriemi typu 18650.
Gene chip zde bude ve verzi Fit. Ten by měl nabídnout maximální výkon 177 Wattů a především 3 Fit režimy, z nichž první bude zaměřený na dlouhou výdrž baterie, druhý na chuť a třetí na velkou tvorbu páry.

Nejzásadnější změna je však vzhledová. Pokud vám u původního Dragu vadily poměrně ostré hrany, u Drag 2 se s nimi nesetkáte. Hrany byly totiž zbroušeny a lehce zakulaceny. Mod by tak měl být příjemnější do ruky a z fotografií vypadá i lehce kompaktněji. Při tom by na něj však bez přesahu měly padnout atomizéry s průměrem do 26 mm.

Drag Mini

Drag Mini pak bude o něco menší verzí Dragu 2. Osazený bude též čipem Gene Fit, u kterého bude výkon dosahovat 117 Wattů. Kapacita integrované baterie se pak vyšplhala na celkem hezkých 4400 mAh. Bez přesahu by měl mod pojmout atomizéry s průměrem do 25 mm.

Obě nové varianty tohoto populárního modu budou opět disponovat resinovým panelem. Ten sice opět výrobce umístil pouze na jednu stranu modu (na druhé zůstane klasické logo DRAG), k dispozici však bude mnohem více barevných variant. Co se týče kovového těla, to bylo představeno zatím pouze v černé variantě.

Oba mody budou v kitu dodávány se sub-ohm tankem UForce T2, který bude černé barvy s bubble sklem a resinovým drip tipem, jehož barva bude odpovídat barvě resinového panelu na modu. Kapacita ani odpor žhavicích hlav zatím nebyl uvedeny.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!