VAPYBEAR by The Fuu[Recenze]

Dle výrobce se jedná o hustý, ale přesto jemný základ, tvořící vanilkový krém, který doplňuje pečlivě vybrané lesní ovoce. Tuto směs pak perfektně zakončuje křehká sušenka.
 
Jedná se o poslední recenzi liquidu patřící do řady Fuug Life od poměrně renomované společnosti THE FUU. Prodává se tradičně v silách nikotinu 0 – 3 – 6 mg. Poměr VG/PG činí 60/40.
 
Zkušebním atomizérem dnes jsou Vapor Giant V5S, Vapor Giant Go 4 na tovární hlavy a Skyline na MTL. Vůně je opět poměrně zvláštní – hutný krém s ovocnou složkou, celkově dosti intenzivní. Barva je pak oranžová.
 
Dle popisu této příchuti by se mělo jednat o liquid jako stvořený přímo pro mne. Ale chyba lávky. Není to úplně tak?.
 
Vanilkový krémový základ je opravdu hodně hutný. Není to ten klasický jemný, český vanilkový krém, jak ho mám ráda. Té vanilky je na mne navíc příliš, je hodně intenzivní a dost přebijí ostatní složky. Dokonce až tak, že nedokáži rozpoznat, o jakou ovocnou složku se má přesně jednat. Nejspíše ale o ostružiny s malinou. Lehounce trpké, cítíte takové to lehké štípnutí na jazyku.?
 
A to samé platí o sušence. Není to typická máslová sušenka, spíše mi to připadá jako rozmočené Bebe sušenky, které jsou již tak nasáklé vanilkovým krémem, že se vám jen rychle rozpustí na jazyku.
 
Být to liquid v cenové úrovni Emporia či Liquy, tak proti němu neřeknu ani popel. Nicméně za 179,- Kč za 10 ml liquidu, který se označuje prémiovým, bych očekávala mnohem více. Není nijak zbytečně přeslazený, ani extra intenzivní. ?
 
Ale celkové vyznění tohoto liquidu je takové obyčejné. Jednotlivé složky nejsou nic moc dobře provázané Prostě jedna výrazná složka přebíjí všechny ostatní. Řekla bych, takový normální liquid, který neurazí. Ale mne ani nenadchnul. Tak asi tak. Já v poslední době začínám být nějak alergická na hutné vanilkové příchutě, které často používají jako základ zejména francouzští výrobci.?
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7/10
Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!