Vánoční soutěž s Vapemagazín.cz!

 

Když už začal Vánoční advent, rozhodli jsme se i my, redakce Vapemagazínu, vás nějakým způsobem obdarovat. A tak zde máme první soutěž na našem webu. A vzhledem k platformě jsme se rozhodli pro vás vymyslet něco trochu více kreativního, zapomeňte tedy na klasické „Sdílej a označ„.

O co budeme hrát?

1. cena: Coil Art Mage 217 s originální krabičkou od Falkorovy dílny a kompletní sada Shake&Vape od Monkey
2. cena: Zlatý Aramax Power a sada Shake & Vape aromat z řady Liqua Mix & Go!
3. cena: Vaperský kalendář který dala dohromady Nikol Juráňová a kompletní sada Shake&Vape od Monkey
4.-6. cena: 3 aromata Shake&Vape od Monkey
7-8. cena: Shake&Vape aromata z řady Aramax
9.-10. cena: Shake&Vape aromata z řady Liqua Mix & Go!

A jak se zapojit do soutěže?

V závěru tohoto článku najdete umístěnou tajenku, kterou je potřeba rozluštit. V tomto textu jsou rozmístěna zvýrazněná písmena a slabiky, které dosadíte ve správném pořadí a na správné místo v tabulce. V textu jsou označena všechna písmena a slabiky pro tajenku. Odpovědí, kterou je nám však třeba zaslat, není jen ona tajenka, ale odpověď na otázku, kterou v tajence vyluštíte. Jedna celá část tajenky se jako nápověda objeví během trvání soutěže na webu http://aramaxvape.com.

Odpověď na otázku (společně s vyluštěnou otázkou) nám zašlete do tohoto formuláře společně se jménem, pod kterým vystupujete na Facebooku.

Podmínky soutěže jsou následující:
1. Minimální věk pro účast v soutěži je 18 let. V případě pochyb si vyhrazujeme právo věk ověřit, případně soutěžícího ze soutěže vyřadit.
2. Like na Facebookovou stránku Vapemagazín.cz
3. Like na Facebookové stránky Ritchy Group Ltd. a Monkey Liquid.

Odpovědi na soutěžní otázku (společně s vyluštěnou otázkou) nám můžete posílat do 16.12.2018 23:59. Losování výherců proběhne v následujících dnech. Předání/zaslání výhry následně domluvíme s jednotlivými výherci v soukromých zprávách.

Odkaz na soutěžní formulář: https://goo.gl/forms/v5pqpyAs2RfO0fU12