Vandy Vape Pulse X BF Kit [Novinka]

Není to dlouho, co se na trh dostal regulovaný squonk mod Vandy Vape Pulse, a už má rovnou svého nástupce. Pánové z Vandy Vape totiž připravili, opět ve spolupráci s Tonym B. (Vapor Trail), Pulse X. Úprav se dočkal jak samotný mod, tak i RDA, které má nyní velmi zajímavou základnu.

Po vzhledové stránce se toho na modu moc nezměnilo, tedy až na výměnné panely. Ty už u verze X nebudou v resinové úpravě ála Drag, ale i tak bude k dispozici 7 barevných variant, z nichž 5 bude lehce průhledných. Na panelu bude navíc logo X. Použit byl opět Vandy Chip, který slibuje velmi rychlé žhavení. Výkon byl v tomto případě posunut ještě o kousek výš, a to na 90 W.
Samozřejmostí je možnost nabíjení přes USB, teplotní režimy, či použití baterií typu 18650 (s adaptérem), 20700 a 21700.

Zajímavějších uprav se ale dočkal atomizér Pulse, respektive jeho základna. Ta je nyní konstruována tak, že liquid je přiváděn základnou až nad spirálky, což by mělo zajistit jejich přímé a účinnější zásobování. A to nejen při sqounkování, ale i při kapání skrze drip tip. Nebude tedy potřeba sundávat top cap, aby se člověk strefil na spirálky. Za zmínku stojí i to, že liquid, který se nahromadí na dně atomizéru, bude odveden zpět do lahvičky, což by mělo zabránit případnému vytečení.

Základna je celkově tvarována do X a kromě klasických horizontálních spirálek jde osadit i vertikálně. Přívod vzduchu je opět z boku, ale top capem bude směrován lehce pod spirálky. Zároveň budou dodávány dva top capy, jeden klasický a jeden skleněný.

Upgrade RDA je pochopitelný, ale při tom, že se původní Pulse mod ani pořádně neohřál na trhu, je opravdu nutné vydávat jeho nástupce tak brzo?

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!