Vandy Vape Berserker V1.5 MTL RTA [Novinka]

Vandy Vape Berserker se nedlouho po svém vydání stal jedním z nejpopulárnějších MTL atomizérů a patří mezi ně i dnes. Nyní přichází výrobce s novou verzí tohoto kousku, a to s označením V1.5, nebo též BSKR V1.5.

Nejzásadnější změnou prošel především design. Ten sice zůstává podobný, jako u původního Berserkeru, ale pár změn zde najdeme. Jednak se jedná o změnu tvaru kotelny a o dva nové drip tipy, které mají žebrování a výrazněji odlišují vzhled od první verze. Vzhledovou změnou prošel i kovový tank, který známe z verze Mini. Na něm tentokrát nenajdeme vygravírované logo, ale vyrytý nápis BSKR.

Zatímco u první verze byly na výběr dvě kapacity, 2 a 4 ml, verze 1.5 má pouze kapacitu 2,5 ml, která se ani výměnou tanku nenavýší.

Samozřejmostí zůstává horní plnění, průměr 24 mm a spodní přívod vzduchu. I zde najdeme drobnou změnu. U předchozího Berserkera byly otvory v rozmezí velikostí od 0,8 do 1,6 mm, u nového je rozmezí posunuto na 1,0 až 1,8 mm. Pokud jste tedy dříve používali nejmenší otvor, počítejte s tím, že bude nový Berseker lehce vzdušnější.

K dispozici budou 4 barvy: stříbrná/SS, matně černá, gun metal a duhová.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!