Uwell Crown IV [Novinka]

Pokud se v dnešní době zeptáte na dobrý atomizér na tovární hlavy, většina vaperů vám pravděpodobně doporučí Uwell Crown III. Ale i ten se dočká nové verze, která brzy půjde do prodeje, a to verze IV. A my se podíváme na to, co tento „upgrade“ přinese.

První, čeho si všimnete při porovnání s Crown III je fakt, že Crown IV je větší a robustnější. Průměr se zvedl z 24,5 mm na 25,7 mm a zároveň přibylo dnes (alespoň mezi výrobci) populární bubble glass s kapacitou 6 ml. Ale bát se ho nemusíte, k dispozici by totiž v balení mělo být i klasické sklo, po jehož nasazení bude mít atomizér kapacitu 5 ml.

Změnou prošel i přívod vzduchu, který bude mít oproti Crown III sice jen dva otvory, za to by měl disponovat „technologií“, která průduchy zbaví kondenzovaného liquidu a zabrání tak i jeho vytečení.

K dispozici budou 3 žhavicí hlavy. První z nich je zajímavá, jelikož bude osazena dvěma spirálkami, které se budou křížit a tím vytvoří jakýsi mesh, který by měl rovnoměrně odpařovat liquid ze spirálky, a měl by tak přinést lepší chuť než klasické tovární hlavy. Její odpor bude 0,25 Ohmu a fungovat by měla nejlépe mezi 55 a 65 Watty. Druhé dvě žhavicí hlavy už ponesou klasické spirálky, které budou vyrobeny z nerezové oceli typu 904L, která se používá například i při výrobě luxusních hodinek. Jedna bude mít odpor 0,4 Ohmu druhá pak 0,2 Ohmu.

Samozřejmě nesmí chybět, stejně jako u Crown III, výběr z několika barevných variant. Tentokrát půjde o černou, stříbrnou, modrou, zelenou, duhovou a fialovou. K dispozici však nebude barevná škála driptipů, ty budou černé s páskem, jehož barva bude odpovídat barvě tanku.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!