TYPHOON by VINC [RECENZE]

TYPHOON by VINC..

Toto aroma je první, které mu tu postupně dozrálo. A protože se jedná o čistokrevné ovocíčko, tak se na Typhoon podíváme dnes ?

VINC jsou to čistě aromata, která jsou určena pro míchání..
Ukrývají se v 15ml gorilla lahvičkách s kapátkem a na každé lahvičce je info o tom, na kolik procent míchat a jak dlouho nechat uležet ?
Výrobce doporučuje použít bázi 70/30 ve prospěch VG..
Při použití báze 50/50 je vhodné aroma více naředit..

Konkrétně dnešní TYPHOON se míchá na 15 % nechává uležet 10 dní..
Já namíchal 50 ml (42,5 ml báze a 7,5 ml aromatu). Bázi jsem použil 70/30 a naboostroval nikotinem na 1.7 mg..

Co se oficiálního popisu týče, tak Vám sem nebudu dávat plné znění, ale v kostce se jedná o bohatou vlnu červeného a žlutého melounu s jahodou a dračím ovocem..

Vůně aromatu je vlastně pouze melounová. Ale ono se není čemu divit. Melouny už jsou prostě takové. Výrazné a aromatické..

V první řadě musím tvůrci strašně moc poděkovat. Když jsem četl, že aroma obsahuje dračí ovoce, tak jsem se mírně opotil ?
Já totiž nemám rád dračí ovoce v liquidech. Nevím, jestli jsem narazil jen na ty špatné, nebo je to jeho standardní chuť, ale zatím každé dračí ovoce mi chutnalo jako shnilý angrešt..
Naštěstí ho Typhoon obsahuje jen zlomek ?
Samozřejmě dominuje sladká chuť melounů. Říkám melounů, protože přesně cítím kombinaci sladkého, žlutého a méně sladkého, vodního. Jejich chuť je velmi příjemná a svěží..
Jahoda, která se vyskytuje v popisu, je jen na podkladu a cítím ji jen zpočátku. Po chvilce ji už přestávám vnímat. Melouny ji přetlučou..
Co se týče dračího ovoce, tak to je opravdu jen v pozadí a stará se o takový exotický dojem z aromatu.

Jinak je Typhoon aroma, které je spíše malajsijského typu. Jen v něm chybí cooling agent. Sám tvůrce zmiňuje, že chladivost v liquidech nemá rád, tak ho tam nedal. Takže se zcela ve vaší režii, zda si ho tam přidáte, nebo ne. Možná i trošku mentolu, by Typhoon snesl ?
Každopádně mi tam zatím nechybí. Ale nevylučuji, že si ho tam v létě nepřidám. Já mám rád ovoce s cooládou. Lépe vynikne jeho chuť..

Za mě 9/10..
Tenhle meloun se fakt povedl. Je málo takhle dobrých melounů ?

Děkuji VINC aroma, za poskytnutí do recenze..