TROPICAL MONKEY by MONKEY [RECENZE]

TROPICAL MONKEY by MONKEY..

Když jsem viděl na jedné třech nových receptur popis, že se jedná od mango a citrusy, tak bylo jasné, kterou si dám jako první ?
Já prostě miluji ovocné kombinace s mangem..

Tropical Monkey je k dostání v tmavé 60ml lahvičce s 12 ml aromatu uvnitř. Toto aroma je třeba dolít libovolnou bází podle toho, na jaké použití a do jakého atomizéru ho chcete použít.
Já už jsem dostal Tropical Monkey namíchaný, abych nemusel čekat, protože aroma je nutné nechat 14 dní uležet ?

Oficiální popis:
Ten sice ještě není k mání, ale dle lahvičky a slov výrobce se jedná o mix manga, citrusů a kapičky coolády..

Liquid vůní nijak nevybočuje z běžných mixů s mangem. Je to taková ta typická svěží vůně, kterou já osobně mám moc rád ?
Barva je samozřejmě úplně čirá. Tady asi není nic, co by liquid nějak obarvilo. Což ale neznamená, že bude šetrný k buildu ?

Mango je asi mé nejoblíbenější ovoce, co se vapingu týče. Proto bývám velmi kritický, pokud se nepříliš povede. Mango musí být nasládlé, ale zároveň lehce dřevnaté a natrpklé. Prostě tak, jak to má u správného manga být. A je tomu tak i u tohoto manga? Vcelku ano. Na můj vkus by mohlo být o malinko méně sladké, ale není to nic, proč bych měl být nespokojený. Je vidět, že tvůrce si s ním dal fakt práci ?
Co se citrusů týče, tak tam nemám, co bych vyzdvihl. Nejvíce cítím citrónový ocásek, který mi asi nejvíce připomíná sicilský, nebo jiný takto výrazně kyselý citrón. Je to takový ten citrón, který prostě nechcete vapovat samotný, ale hodí se na tvorbu mixů s jiným ovocem, nebo těstem ?
Bohužel bych tu jedno malé mínus měl. A to je cooláda. Respektive její množství. Já mám rád maličko více coolády, než je tady. Cooling agent má jednu úžasnou schopnost. A to je vyzdvižení chuti ovoce. Tady je ho tak akorát na to, aby pomohl ovoci vyznít, ale už ne tolik, abych liquid mohl nazvat chladným, nebo dokonce ledovým. Je to jen lehký, chladný vánek na pozadí ?

Ačkoliv mám podobné exotické kombinace s mangem rád, tak nikdy nejsou a nikdy ani nebudou můj all day vape. Jsem schopen zhulit celou lahvičku za dva dny, ale další si dávám až po delší době. A ani tato receptura, ač je vynikající, na tom nic nezmění ?

Za mě 8.5/10..