TRAP QUEEN od Nasty Juice[Recenze]

„Tento liquid obsahuje chuťově zralé a čerstvě sklizené jahody. Budete nadšeni čerstvostí a sladkostí ovoce s pocitem jako byste ochutnali jahody, které jste si čerstvě vybrali. Zkuste to!“ – takto Trap Queen popisují čeští prodejci.?
 
Klasické balení pro Nasty Juice – 60 ml neprůhledná lahvička, ve které se nachází 50 ml e-liquidu a prostor pro dolití 10 ml báze či boosteru. Lahvička je opatřena kapátkem a dětskou pojistkou. V tomto případě je krabička v příjemné růžové barvě.
 
Liquid je vyráběn v poměru 70VG/30PG. Zkušebních atíků dnes opět poněkud více – Vapor Giant V5S se spirálkami od Stifa Ni80, Vapor Giant se spirálkami od Braidmana, Aromamizér Supreme RDTA V2 a Skyline pro vyzkoušení na MTL.
 
Barva je opět čirá, vůně hodně intenzivní již po otevření plechového obalu. A jakmile odvíčkujete samotnou lahvičku, tak se na Vás vyhrne hodně intenzivní vůně, která mi okamžitě připomněla jahodovou žvýkačku. ?
 
A stejně tak i tento liquid chutná při vapování. Hodně intenzivní jahoda, ale připadá mi lehounce chemická, trochu zbytečně navoněná. Přesně, jak když si do pusy dáte plátek jahodové žvýkačky a poprvé skousnete. Cítíte hodně věrohodnou jahodovou příchuť, ale není to úplně přesně ta zralá jahoda ze zahrádky. Ale budiž, je to dobré.
 
Doslazení je v tomto případě pouze lehké, resp. na jazyku nezůstává po výdechu intenzivní sladký pocit. Místo toho ještě nějakou dobu po jazyku povalujete jahůdku s mentolem.?
 
Mentolu je pro mě akorát, pro mnoho kolegů příliš. To si musí každý vyhodnotit sám. Ale opět, hezky provázané, podporující hlavní jahodovou složku. Za mne fajn liquid. Jahodu jsem hodně dlouho neměla. A tato je povedená. Ale mějte na paměti, že tak trochu žvýkačková. Ale doporučuji vyzkoušet.?
 
V ČR můžete nejlevněji koupit za 440,- Kč. To je sice garda, ale při přepočtu na 10 ml ve srovnání s jinými liquidy je to vlastně příznivá cena. A hlavně slušná kvalita.
A abych nezapomněla, děkuji obchodu cigareta-shop.cz za poskytnutí liquidu k testování.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 8,0/10
Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!