Tiramisu Cake[RECENZE]

Posledním recenzovaným aromatem od CREAMY CAKE je příchuť Tiramisu Cake, kdy dovozce praví: „Neodolatelná chuť lahodného tiramisu zaobaleného do chutného dortu, která se vám bude příjemně rozplývat na jazyku.“
 
Namícháno na přesně doporučených 13 % koncentrace do báze 70/30, s dobou zrání 7 dnů (doporučováno minimálně 5 dnů zrání). Naboostrováno na 2,5 mg nikotinu.
 
Barva aromatu je tentokrát světlounce žlutá, vůni bych charakterizovala pak kávově-buchtovou.
 
Předem avizuji, že tuto recenzi, za přibližně 7-10 dnů dalšího zrání, ještě doplním. Tato dnešní prvá zkouška po 7 dnech zrání totiž nedopadne vůbec dobře. Ale dovozce a distributor pro ČR doporučují dokonce pouze 4 dny zrání. A naším cílem je přiblížit uživatelům pocity při zacházení dle instrukcí prodejců, přeci jen jako zákazník očekáváme, že nám dávají přesné a úplné informace.?
 
Dnes výjimečně nebudu popisovat vnímání jednotlivých složek. Ono totiž není moc co popisovat. ?
 
Klasické tiramisu toto aroma připomíná pouze hodně vzdáleně. Spíše bych řekla, že je to výrazně kávový liquid na nějakém lehkém dortovém základu, který ale musím v chuti dost hledat. Ta káva není špatná, ale já chtěla sakra lahodný zákusek. ?
 
Dle mého to způsobuje nedostatečná vyzrálost. Přeci jen buchtové příchutě většinou vyžadují minimálně 10 dní. A pokud bude chutnat i po této době stejně, tak pak se snad zeptám prodejce, kde mám hledat to lahodné tiramisu rozplývající se na jazyku.
 
Takže lahvička s namíchaným aroma na další týden putuje na poličku a já jsem dost naštvaná.
 
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 4/10 (Prozatímní hodnocení)