TI Juice Tropical Infusions – Grapefruit Blackcurrant [Recenze]

Máme zde třetí recenzi na kousek z nové řady Tropical Infusions od TI Juice. Tentokrát se podíváme na kousek, ve kterém se snoubí chuť grapefruitu a černého rybízu. Grapefruit jako takový není ve vapingu zrovna obvyklá chuť, takže se pojďme podívat na to, jak ho v TI Juice pojali.

Podle oficiálního popisu je Grapefruit Blackcurrant “velmi osvěžující příchuť grepu spolu s černým rybízem a lehkým dotekem hrušky.

Než začneme, připomeneme si klasické: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

Jak tuhle chuť popsat? Dalo by se s nadsázkou říct že chutná růžově. V chuti se mísí chuť grapefruitu s chutí šťávy z černého rybízu. Grapefruit je věrný, v chuti jsou cítit jeho citrusové tóny i typická hořkost a lehká nakyslost. Lehkou trpkost do chuti přináší i černý rybíz, který je v chuti taktéž věrně rozeznatelný.

Kyselost a hořkost/trpkost se v chuti nenásobí, je jí tak akorát a je příjemná. Tyhle dvě složky v chuti nejsou „oddělené“, ale tvoří dohromady zajímavou svěží kombinaci.

Na konci potahu jsou velmi jemně cítit nasládlé hruškové tóny, které celou chuť uzavírají. Hruška však není na tolik výrazná, aby byla sama o sobě pro většinu rozeznatelná, je to spíš taková tečka na konec.

Chuť je velmi příjemně vyvážená, především díky grapefruitu svěží, v chuti nejsou znát žádné umělé nebo chemické tóny. Jen občas má celá chuť lehce žvýkačkový nádech, což však není na škodu.

Sladkostí je na tom Grapefruit Blackcurrant podobně jako Lychee Melon, osobně bych ji tedy doporučil spíše do tanku, než do RDA. Kombinací chutí však v porovnání s předchozími testovanými kousky z této řady nejvíce svěží a pro mě osobně je zatím nejzajímavější.

Uvidíme, jak s tím zamíchá poslední kousek, na který se koukneme v příští recenzi. Rozhodně už ale s čistým svědomím můžu říct, že tahle řada se TI Juice skutečně povedla.

TI Juice Tropical Infusions Grapefruit Blackcurrant dostanete v 60ml lahvičce s 12 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem. Doporučená doba odležení jsou 3 dny.

Tropical Infusions můžete sehnat přímo u TI Juice na eshopu.

Děkujeme TI Juice za zaslání příchutě do recenze.