TI Juice – Tropical Berry Punch [Recenze]

V dnešní recenzi se podíváme na druhý kousek z letní limitované edice od TI Juice, který nese název Tropical Berry Punch. Opět se jedná o chladivou, ovocnou chuť. Pojďme se na něj tedy podívat.

Dle popisu výrobce tato příchuť představuje mix kontinentálního ovoce ve velké sklenici s ledem.

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Tropical Berry Punch je, stejně jako Peach Cooler Punch, ovocnou příchutí, která je spíše nápojová, což je i celá idea této limitované řady. V popředí je cítit směs červeného bobulového ovoce, ze kterého žádné konkrétní nijak nevyčnívá. Tato chuť je následně doplněna kombinací nějakého tropického ovoce, ze kterého opět není zcela možné nějaké konkrétní určit, ale je cítit něco jako banán a možná trochu melounu.

Celá ovocná směs je pak podtržena cooladou, která je opět výraznější než u Frosty Line, ale není tak výrazná jako u Peach Cooler Punch.

Co mě však na mixu trochu mrzí, je opět jeho sladkost, která je v kombinaci s cooladou při vyšších výkonech (na které jsem zvyklý) trochu nepříjemná a skoro až řeže. Při nižších výkonech tento problém však mizí. Osobně si myslím, že nižší koncentrace by neuškodila, a pro další vapování budu zvažovat naředění. V porovnání s Peach Cooler Punch mi však chuť přijde více svěží.

Celkově se jedná o celkem příjemnou ovocnou nápojovou chuť, kterou bych přirovnal pravděpodobně k nějakému multivitamínovému džusu, avšak s tím, že je zde výrazné ono červené bobulové ovoce. A byť se před recenzí na poslední kousek trochu předbíhám, tak mě Tropical Berry Punch nadchl z celé řady asi nejméně. Nezklamal, ale jen je pro mě z celé řady až na třetím místě.

Tropical Berry Punch dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem. Dle doporučení výrobce stačí nechat výsledný mix zaležet jeden den. Tuto limitovanou edici můžete sehnat přímo na jejich eshopu.

My děkujeme TI Juice za zaslání příchutě do recenze a těšíme se na další kousky.