TI Juice – Tarty Lemon Remix [Recenze]

Výrobce TI Juice jistě není třeba představovat. Po rebrandu, resp. vizuální změně celé řady výrobce přišel s jedním zajímavým kouskem. Jedná se o Remix jejich vlastní příchutě. A tou není nic jiného než oblíbený Tarty Lemon. V dnešní recenzi se na něj tedy podíváme.

Než začneme, připomeneme si klasické:  Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Zcela upřímně se jednalo pro mě o zatím nejtěžší recenzi na cokoliv od TI Juice, proto mi taky dala nějaký čas zabrat. Dlouho jsem totiž nevěděl, co k Tarty Lemon Remix napsat. K tomu abych se dopátral slov pomohlo až delší zrání liquidu.

Je znát, že od původní receptury prošel Tarty Lemon vývojem. Chuť už není tak sušenková, ale více koláčová, než tomu bylo dříve. Prominentní nadále zůstává příjemná sladká chuť citronu, která není nijak chemická a ani mně oproti jiným citronům, byť dobrým, nepřipomíná Jar (zcela osobní záležitost) a ani mi celek tolik nejde do chuti slupky vlašského ořechu, jako tomu mám u jiných citronových buchet.

Jako hlavní rozdíl u tohoto remixu vnímám krémovost, která je zde výraznější a posouvá tak chuť na vyšší úroveň.

Co mně však trochu mrzí je to, že se Tarty Lemon vzdálil od své původní receptury, která ve výsledku pro mě připomínala citronové sušenky a aroma odlišovala a posunul se více do řady mezi další citronové buchty.

Ale i tak je Tarty Lemon Remix skvělou příchutí, ke které se rád vrátím.

Tarty Lemon Remix dostanete opět v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází, a ev. nikotinovým boosterem. Výrobce (i já) doporučuje nechat liquid po namíchání alespoň týden odležet.

Děkujeme výrobci TI Juice za zaslání Tarty Lemon Remix do recenze!