TI Juice – Purple (Limited Edition) [Recenze]

TI Juice se ke konci letošního roku sice rozhodl vyřadit některé příchutě ze základní řady, místo nich však přišel s několika limitovanými kousky. Největší zájem je samozřejmě o dva džemové kousky, které jsme vám již v recenzích představili (Strawberry Jam a Apple Jam), ale dnes se podíváme na trochu jiný limitovaný kousek, kterým je Purple.

Popis výrobce vám tentokrát nenapoví, jelikož je následující: PŘÍCHUŤ PURPLE, JE SLADKÁ, JE ZAJÍMAVÁ A HODNĚ DOBRÁ, ALE JAK CHUTNÁ, TO JE TO TAJEMSTVÍ, KTERÉ MUSÍTE OBJEVIT A HLAVNĚ NEMUSÍTE ČEKAT A MŮŽETE VAPOVAT HNED PO NAMÍCHÁNÍ.

Hledání chuti je opravdu složité (i napsat recenzi je o něco těžším než jindy), protože každému bude Purple připomínat něco jiného. Co je jasné je, že se jedná o ovocnou příchuť, která je příjemně svěží, sladká, ale nejedná se o tlamolep a dá se vapovat klidně celý den.

Po prvních potazích jsem přemýšlel, jestli se nejedná o černý rybíz, s dalšími potahy však začala prostupovat chuť hroznového vína. Osobně bych ale řekl, že se nejedná o čistě hroznové víno, ale že je opravdu doprovázené černým rybízem. A překvapivě k sobě obě chuti pasují a doplňují se. Po několika dnech testování jsem našel ještě jedno přirovnání pro Purple, kterým je Vinea. Chuť mi tak přijde někde na pomezí ovoce a nápoje.

Purple mi zároveň upřímně připomíná i hroznové víno (Liqua), na kterém jsem začínal. Ve mně tak vzbudilo lehkou nostalgii na sladké začátky vapingu, kdy nebylo na výběr z tolika příchutí. Tím nijak neshazuji celou chuť, naopak je příjemné na něco takového znovu narazit.

Chuť by si dle mého dobře rozuměla i s chladivou složkou, naopak by mohla být o něco méně sladká. Každopádně by mohl výrobce tuto příchuť zařadit do trvalé nabídky, jelikož na léto by se jednalo o dobrou volbu.

Purple dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aroma , které je potřeba dolít bází, a ev. nikotinovým boosterem. Jak uvádí výrobce, mix není třeba nechat odležet a je vhodný k vapování hned po namíchání.

My děkujeme TI Juice za zaslání příchutě do recenze a těšíme se na další kousky.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!