TI Juice – Purple Candy [Recenze]

Výrobce TI Juice už z našich recenzí jistě dobře znáte. Nyní se nám do redakce dostalo 5 nových kousků. Jedná se o jednu novinku, jeden „Remix“ a tři kousky z limitované edice. My se dnes podíváme na první novinku, kterou je Purple Candy, a jedná se opět o zajímavý kousek.

Dle popisu výrobce by se mělo jednat o  lahodnou příchuť, která se skládá ze sladkých hroznových cukrovin, spojených s lehkými tóny lahodného krémového bonbonu .

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

V samotném základu mi chuť přijde podobná, jako byla u limitované příchutě Purple, kterou jsme měli možnost ochutnat v zimě, ale přitom je jiná.

Úplný základ tvoří chuť hroznů, která je opět někde mezi Vineou a hroznovými bonbony, byť nejsem schopen určit, zda jde spíše o gumové bonbony, či něco jako hroznový cukr. Chuť čerstvých hroznů zde nehledejte. Podobně jako původní Purple, tak i Purple Candy lehce připomíná klasické hroznové víno od Liqua.

Chuť hroznového vína je zde však doplněna, a tím odlišena od ostatních, celkem zajímavou kombinací. A to kombinací s (dle výrobce) krémového bonbonu. Vyniká zde tedy zajímavá krémovost, která má zároveň nádech karamely, a výrazně tak celou chuť odlišuje od jiných hroznových příchutí, které na trhu jsou.

Díky krémovosti se tak Purple Candy dostává na pomezí ovocné a dezertové příchutě, ale ne v tom slova smyslu, že by se jednalo o dezert s ovocem. Má od každého něco, ovocnost hroznů, která se s dezerty většinou nekombinuje, a krémovost bonbonu/karamely. Nejedná se sice o lehkou svěží, ale ani o hutnou chuť, prostě něco tak akorát mezi, což mi sedí.

Celkově je Purple Candy další, velmi zajímavý kousek z dílny TI Juice, který je vhodný na celodenní vaping, a který si zcela jistě najde své fanoušky.

Purple Candy dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem. Dle doporučení výrobce je dobré nechat výsledný mix alespoň týden zaležet.

My děkujeme TI Juice za zaslání příchutě do recenze a těšíme se na další kousky.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!