TI Juice – Pink Lemonade + Frosty Pink Lemonade [Recenze]

Pomalu se blížíme do finiše a na řadu přichází ovocné kousky od TI Juice, které mají svoje zastoupení i v řadě Frosty, kde je k nim navíc přidaná chladivá složka. Pro mě osobně se bude jednat o trochu náročnější recenze, jelikož nejsem fanoušek ovocných ani chladivých liquidů. Proto berte prosím následující recenze s případnou rezervou.

Popis výrobce je následující „Osvěžující grepová limonáda. Verze Frosty je doplněna o jemný chladivý nádech coolingu. A my se podíváme na to, jak chutná.

Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

 

Pink lemonade je celkem příjemná limonádovo-citrusová příchuť, kterou oceníte především v horkých dnech. V chuti se mísí citronáda, která je někde na rozhraní té kupované a té z čerstvě vymačkaných citronů, dále se zde pak nachází příjemně nahořklá chuť grepu, dotažená pár kapkami šťávy z červeného pomeranče.

Žádný z citrusů nemá nepříjemný chemický nádech a jejich chuť je celkem vyvážená. Celek není ani moc hořký, ale zároveň ani moc sladký, tudíž je vhodný i na celodenní vaping. Co mi však chybí, je alespoň lehká kyselost, která by se k citronádě hodila. Právě absencí kyselosti mi chuť často přišla spíše bonbónová, než limonádová.

Frosty Line

Verze Frosty jsem se trochu bál kvůli coolingu, ale byl jsem mile překvapen. Aroma jím není nijak přebité a cooling je zde spíš bokem a není nijak agresivní, takže jsem s ním neměl problém ani na DL. V případě Frosty verze jsem však měl ještě silnější pocit, že se jedná o bonbóny. Nejlépe bych to přirovnal asi k chladivým Bonpari.

 

Variací na pink lemonade jsem měl od různých výrobců více a v porovnání s nimi mě právě ta od TI Juice moc nenadchla, ale ani neurazila. Jednak by mohla koncentrace aromatu být o trochu vyšší, jednak mi tam chybí trochu kyselosti, kvůli které bych podobné aroma volil. Ale jak jsem zmiňoval, chuť není nijak chemická a je vhodná i na celodenní vaping.

Pink Lemonade a Pink Lemonade Frosty dostanete v 60ml lahvičce s 12 ml aroma (v obou variantách), které je potřeba dolít bází, a ev. nikotinovým boosterem. Výrobce doporučuje nechat liquid po namíchání alespoň 7-14 dní odležet, ale jelikož se jedná o ovocnou příchuť, není třeba ji nechat odležet a po namíchání můžete rovnou vapovat.

Testovacími atomizéry byly Geekvape Peerless RDA a Geekvape Creed s braidy od Braidmana a SteamCrave Aromamizer Plus s nichromovými claptony od Stifa.