TI Juice – Peach Cooler Punch [Recenze]

Jak jsme již avízovali, v redakci nám přistálo několik nových kousků od TI Juice a tentokrát se podíváme na limitovanou letní edici, respektive na první ze tří kousků. Jeho název je Peach Cooler Punch a jak již název napovídá, jedná se o broskvovou chladivku. Pojďme tedy na to.

Dle popisu výrobce je tato příchuť jako osvěžující cocktail, namíchaný z letního ovoce a tento drink je lehce vychlazený, než je vám naservírován .

Než začneme, připomeneme si klasické: 
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Na tuto trojici aromat jsem byl velice zvědavý, a to především kvůli cooladě, na které dle mého u Frosty Line trochu šetřili.
Dle názvu je jasné, že prim zde hraje chuť broskve. Ta je někde na půl cesty mezi želé bonbony a broskvovým džusem/limonádou. Je výrazněji sladší, než by se mi líbilo, avšak sladkost zajímavě doplňuje lehká a příjemná kyselost.

Chuť broskve je zde pak doplněna cooladou, za kterou dávám palec nahoru, protože je výraznější než u Frosty Line, přičemž není natolik silná, aby vám zmrazila hlavu a krk, a na léto tak dělá Peach Cooler Punch dobrou volbou.

V chuti nejsou žádné umělé či nepříjemné tóny, jen se nejedná o zcela věrnou broskev. A trochu celkovou chuť sráží i zbytečně výrazná sladkost. Přeci jen, kdyby nebyl celek tak sladký, neměl bych asi moc co vytknout. Každopádně Ivy s Tomášem opět nezklamali.

Peach Cooler Punch dostanete v 60ml lahvičce s 15 ml aromatu, které je potřeba dolít bází a ev. nikotinovým boosterem. Dle doporučení výrobce stačí nechat výsledný mix zaležet jeden den. Tuto limitovanou edici můžete sehnat přímo na jejich eshopu.

My děkujeme TI Juice za zaslání příchutě do recenze a těšíme se na další kousky.