TI Juice – Monster Melon + Frosty Monster Melon [Recenze]

Máme zde třetí a v současné době poslední ovocný kousek od výrobce TI Juice, kterým je Monster Melon a jeho Frosty verze doplněná chladivou složkou. A za mě se jedná z těch tří ovocných aromat o nejpovedenější.

Popis výrobce je následující „Monster Melon představuje osvěžující mix manga, žlutého melounu a ovoce papaya. Verze Frosty je doplněna o jemný chladivý nádech coolingu. A my se podíváme na to, jak chutná.

Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

 

Monster Melon

Monster Melon je pro mě skvělým představitelem léta a tropických příchutí. Hned po otevření ucítite výraznou vůni žlutého melounu a manga. V tu chvíli jsem se bál, že se bude jednat o stejnou chuť, jakou známe i od jiných výrobců. Hned po prvním potahu jsem byl vyveden z omylu.

V chuti se skvěle doplňují chuť již zmíněného žlutého melounu a velmi sladkého manga. Ani jenda z těchto chutí není nijak chemická ani nahořklá. Celek je svěží, nijak těžký a oslovuje i mě jako vyznavače dezertových příchutí.

I v základní chuti je cítit i něco lehce chladivého, což celou chuť nadlehčuje a dělá z Monster Melon příjemnou variantu do horkých dnů i pro ty, co nemají rádi chladivé liquidy.

Výrobce v mixu uvádí i papayu, která sice není v mixu rozeznatelná, ale pravděpodobně bude stát za vyvážením sladkosti celého celku. Při tom ale není chuť nijak přehnaně sladká.

U podobných chutí jiných výrobců jsem měl často pocit, že mi chuť i dlouho po vapování zůstává v puse a bylo těžké se jí zbavit. Zde však ten pocit nemám a není problém přejít rovnou na jinou chuť, zároveň není Monster Melon nijak vtíravou chutí a dokážu si jej dát i na celodenní vaping.

Frosty Line

Frosty Line je opět dochucena cooladou a v případě Monster Melon je nejvýraznější z celé řady. Zároveň ale není natolik výrazná, aby Frosty verze nemohla zachutnat i těm, kteří chladivé liquidy nemusí. A s ohledem na tuto ovocnou kombinaci bych rozhodně coolady trochu přidal. Na druhou stranu jsem rád, že chlazení není tak silné, aby vám stáhlo krk nebo otupilo cit ve rtech, jako to dokážou jiné chladivé liquidy.

 

Celkově mě obě varianty Monster Melon mile potěšily a to především jako člověka, který ovocné příchutě opravdu nemusí (raději sáhnu po čerstvém). Pokud tedy chcete něco do horkých dnů, připomenout si léto nebo máte prostě jen chuť na něco trochu tropického, myslím, že s Monster Melon nešlápnete vedle.

Killer Cocktail a Killer Cocktail Frosty dostanete v 60ml lahvičce s 12 ml aroma (v obou variantách), které je potřeba dolít bází, a ev. nikotinovým boosterem. Výrobce doporučuje nechat liquid po namíchání alespoň 7-14 dní odležet, ale jelikož se jedná o ovocnou příchuť, není třeba ji nechat odležet a po namíchání můžete rovnou vapovat.

Testovacími atomizéry byly Geekvape Peerless RDA s braidy od Braidmana a SteamCrave Aromamizer Plus s nichromovými claptony od Stifa.

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!
Become a patron at Patreon!