TI Juice – Killer Cocktail + Frosty Killer Cocktail [Recenze]

Máme zde druhý ovocný kousek z řady TI Juice, kterým je Killer Cocktail a jeho Frosty verze s chladivou složkou. Pokud jsem říkal, že ovocné kousky pro mě budou na recenze náročné, tenhle kousek mě o tom přesvědčil, jelikož při jeho testování jsem byl dosti na rozpacích.

Popis výrobce je následující „Letní ovocný shake se smetanou. Fresh kombinace kiwi, ostružin, borůvek, malin a jahod. Verze Frosty je doplněna o jemný chladivý nádech coolingu. A my se podíváme na to, jak chutná.

Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

Killer Cocktail

Nejvýraznější chutí v celém spektru je sladké kiwi, které je však ochuzeno o svoji typickou kyselost a trpkost. Přitom se ale nejedná o chemickou chuť, jen je spíše opět trochu bonbonová a tolik mi nepřipomíná klasické kiwi. Sladkosti dodává i další ovoce, které je v mixu obsaženo, tedy hlavně jahody a maliny. Ty chuť posouvají do nápojové podoby, která je evidentně i zamýšlena. Kyselost, kterou by však člověk čekal z ostružin, se opět nekoná.

Celá chuť je ve finále smetanou dotažena do lehké krémovosti. Osobně jsem čekal spíše svěží chuť, ale ani tato krémová není zcela k zahození. V podstatě se jedná spíše o smoothie, jaké si doma připravíte z mléka a ovoce, než o ovocný koktejl. Krémovost je pak nejvíce znát v momentě, kdy už se pomalu blížíte k vysušení vaty.

Na celkové chuti to je pravděpodobně smetana, která celou chuť spíše zatěžuje a kvůli které jsem měl po chvíli chuť přesedlat na jinou příchuť.

Frosty Line

I Killer Cocktail se dočkal své verze Frosty, která je navíc obohacena chladivou složkou.

Ta zde dodává onu svěžest celé chuti, kterou jsem očekával už u základní verze. V kombinaci s kooladou je pak mnohem explicitněji cítit ono nasládlé kiwi podkreslené smetanou a chuť červeného ovoce je spíše upozaděna.
Celkově je Frosty verze spíše to, co bych čekal v základní řadě, a v chladivé verzi bych se nebál chladivé složky přidat trochu víc, což by celé aroma posunulo na vyšší level. Zároveň bych se zde nebál trochu vyšší koncentrace především ovocných složek a trochu menšího obsahu smetany. Ale i tak se jedná o jemně osvěžující chuť.

Základní verze Killer Cocktail mě spíše zklamala a nevydržel jsem ji vapovat delší dobu, verzi Frosty bych si však dokázal představit i na celodenní vaping. Ani jedna z variant si bohužel nenajde mezi mými oblíbenými aromaty své místo a jedná se z mého pohledu o nejméně zajímavé kousky od TI Juice, ale věřím, že své fanoušky si určitě najde, přeci jen jsou recenze na liquidy a aromata velmi subjektivní a jak se říká: Tisíc lidí, tisíc chutí.

Killer Cocktail a Killer Cocktail Frosty dostanete v 60ml lahvičce s 9 ml aroma (v obou variantách), které je potřeba dolít bází, a ev. nikotinovým boosterem. Výrobce doporučuje nechat liquid po namíchání alespoň 7-14 dní odležet, ale jelikož se jedná o ovocnou příchuť, není třeba ji nechat odležet a po namíchání můžete rovnou vapovat.

Testovacími atomizéry byly Geekvape Peerless RDA s braidy od Braidmana a SteamCrave Aromamizer Plus s nichromovými claptony od Stifa.