TI Juice – Dooo-Nut [Recenze]

Tentokrát se podíváme na jeden z mých oblíbených kousků od TI Juice a to Dooo-Nut. Chuť která je natolik věrná a povedená, že je skoro těžké o ní něco dlouho psát.

Popis výrobce je následující „Homerův donut politý jahodovou polevou. A my se podíváme na to, jak chutná.

Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak.

 

Jak jsem již několikrát zmínil, jsem vyznavačem především buchtových a dezertových liquidů. Ovoce tedy není tedy nic moc pro mě a obzvlášť jahody. Ale když se povede kombinace dezertu a jahod, často liquid nebo aroma skončí mezi mými oblíbenými liquidy. A to je právě případ i Dooo Nut. Nejen, že patří mezi mé tři nejoblíbenější kousky od TI Juice, ale zároveň mezi nejoblíbenější liquidy/aromata vůbec.

V chuti nehledejte klasickou koblihu, jakou známe u nás, ale právě donut (ten s dírou uprostřed), který chutná trochu jinak. A v případě donutů jsem se zatím mezi liquidy ani aromaty nesetkal s vysloveně špatným kousem.

Dooo-Nut není po chuti jen politý jahodovou polevou, ale zároveň je naplněný skvělým jahodovým džemem. Zároveň chutná jako obalený v práškovém cukru. Celkově je chuť vyvážená a velmi věrná. Nemá žádný chemický nádech a prostě to chutná tak, jak má.

Jedno ale bych přeci jen našel, a to ve sladkosti celého aromatu. Často i mně přišla chuť příliš sladká, což by se dalo hodit na koncentraci, která by mohla být menší, ale věřím, že lidem může vyhovovat.

Dooo-Nut dostanete v 60ml lahvičce s 12 ml aroma, které je potřeba dolít bází, a ev. nikotinovým boosterem. Výrobce (i já) doporučuje nechat liquid po namíchání alespoň 14 dní odležet.

Testovacími atomizéry byly Geekvape Peerless RDA s braidy od Braidmana a SteamCrave Aromamizer Plus s nichromovými claptony od Stifa.