TI Juice – Dice No. 7 [Recenze]

Český výrobce Shake & Vape aromat TI Juice rozšiřuje svoji nabídku o trojici nových aromat, a to aromat tabákových, která v jejich nabídce dosud chyběla. Označení této tabákové řady je Lucky Dice a aromata jsou příhodně označena 7, 13 a 21, tedy čísly, která jsou nepochybně jasná nejen hráčům karetních her.

My se na tyto 3 kousky postupně podíváme a dnes začneme s nejnižším číslem, tedy s Dice No. 7.

Dle popisu výrobce se jedná o mix vyzrálých tabáků se sametově jemnými tóny vanilky.

Než začneme, připomeneme si klasické:
Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. Navíc nejsem odborník na tabáková aromata, tudíž se může můj názor rozcházet s názory ostatních.

Chuť tabákového základu je celkem příjemná, nijak přehnaná a relativně lehká. V chuti se mísí lehká dřevitost, tabáková hořkost a lehounce i kyselost, kterou však nepovažuji za nepříjemnou, ale za něco, co dle mého k tabákové chuti patří. V některých chvílích mi kombinace oné lehké kyselosti a hořkosti připomíná chuť černého čaje.

Ocásek je velmi lehce nasládlý, což přisuzuji vanilkovým tónům, které výrobce uvádí, avšak chuť vanilky se mi za celou dobu testování nepodařilo odhalit, resp. se neprojevila, a sladkost není taková, jako u No. 13, na kterou se podíváme v další recenzi.

Co považuji za pozitivum, je absence popelníkového nádechu, který je u tabákových příchutí běžný a bývalé kuřáky často může odpuzovat, a myslím, že i ti, co cítí popelník z každé tabákovky, ho zde nenajdou tak snadno. Druhým pozitivem je to, že nezanechává v ústech hořkou pachuť.

Pokud tedy hledáte jednoduchou, ale lehkou tabákovou chuť, mohla by být Dice No. 7 to, co hledáte.

Dice No. 7 dostanete v 60ml lahvičce, která obsahuje 10 ml aroma, které je potřebné dolít bází a boosterem. Výrobce doporučuje použít bázi 50/50, jelikož se jedná o aroma určené pro použití na MTL, a po namíchání stačí nechat liquid odležet 2 dny.

Testovacími atomizéry byly Digiflavor Etna MTL RDA s braidem od Matese Rychlého a Dvarw MTL RTA s MTL Superfine Fused Claptony od Immortela.

O celou sadu nových tabákových aromat Lucky Dice si nyní můžete zasoutěžit přímo na facebookové stránce TI Juice!

Líbí se vám naše články? Podpořte nás na Patreonu!